Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lancia Deltat akarok venni,...

Lancia Deltat akarok venni, segítesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most fogok autót cserélni (VW Polo 2001), és nagyon megtetszett a Lancia Delta (3rd edition). Nézegettem is párat, viszont nem a szakterületem a járműipar, ezért itt keresek választ a kérdéseimre:


- Benzin vagy Dízel? Igen, relativ sokat fogok utazni (100km/nap), tehát az üzemanyagköltség megérné, viszont a hibalehetőség is több a dízelnél, illetve a javíttatás is drágább ahogy olvastam?


- Mekkora erő van benne? Láttam több konfigurációt 120LE-200LE-ig. Gyakran megyünk hegyes-dombos vidékekre, tehát fölfelé, megpakolt autó. Viszont versenyezni nem szeretnék vele 150LE talán elég is lehet a 1400kg-hoz, mit gondoltok?


- Mire számíthatok a típus (esetleg márka) megszűnését illetően? Olvastam, hogy már csak az Ypsilont fogják gyártani Olaszban. Ez jár a nehezebben beszerezhető esetleg drágább alkatrészekkel? Olvastam hogy Fiat Bravo a tesó, szóval sok azonos alkatrész van amit fel lehet használni..


- 6-8 éves autókat néztem, mindenképp szeretnék egy ráncfelvarrást, mondjuk amit a kötelező szerviz is megkíván. Mik lehetnek ezek egy Benzin esetleg Dízel autónál? (vezérmű- olajcsere stb.)


- Milyen a gyári navi? Frissítéseket milyen módon lehet rá szerezni? Vagy érdemesebb lenne utólag egy Navigációt az ablakra biggyeszteni (tablet formájában pl)?


- Mik a típushibák/szériahibák amikre mindenképp oda kellene figyelnem a kereskedőnél? Tudtok mondani egy megbízható autószerelőt aki eljönne velem és segítene (díj ellenében) elsősorban Budapesten?


Köszönöm!!



2017. máj. 21. 09:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!