Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 1 millió...

Milyen autót vegyek 1 millió forintból ilyen feltételek mellé?

Figyelt kérdés
Üdv ! Nos édesanyám idegen vezetò és sokszor kell érte mennem reptérre a cuccaiért azaz jopár bőröndért ! Mindemellett kicsit komolyabban űzöm a kerékpározást és ezért szeretném hogy a kocsiba 2 bicikli beférjen úgy hogy nem kell csavarokra szednem csak kerekeket le azt hajrá ! Azért akarom kocsiba tartani ha megyek valahova ne a kocsi tetején álljon azt elmegyek eggyet kávézni azt elviszik ... mindenképpen kombiba gondolkodtam ! A fogyasztás vegyes használat mellett 10 literből álljon meg . Két autón gondolkodtam az egyik a g astra kombi ami 1 milkáért már normális és elég nagy is . 1.6 os vagy 1.8as motor lenne szerintem az ideális . A másik amiről kevesebbet tudok és nem tudom menyire lenne jó választás . Opel vectra c 1.9 es fiat dízeles motor . Tudom nagy az eltérés mert az egyik benzin a másik dízel , de ezekről olvastam hogy jók . Eléggé vegyesen lenne használva sokszor mennék nagyobb távokat de rengetegszer kéne csak a városba furikáznom ezért valószinűleg a g astra lenne a jobb választás . Nade ezekhez az igényekhez ez egy megfelelő auto ? 1 miliot szánok az autora es ezen felül lenne 500 atiratni az első éves biztosítást kifizetni és megcsináltatni . Mindenképpen akarok teljes vezérles szürők egyebeket cserelné és még ami jön ugyhogy szerintem ez az ideális eloasztás 1-1.1 milio autora es 4-500 ezer minden másra

2017. máj. 21. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább kisbuszban gondolkozz vagy legalábbis valami magasabb autóban és akkor lazán befér 2 bicikli.
2017. máj. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1,0-1,1 millióért G Astra?! Ennyiből már egy jobb felszereltségű kombi H Astra is kitelne lassan, ami azért modernebb, de te tudod...

500e nem sok egy kicsit az egyebekre? Ha első autód és budapesti vagy 60-80 körül megáll szerintem a biztosítás, de legyen 100. Egy teljes revízió, vezérléscsere, összes szűrő, folyadék cseréje gyári alkatrészekkel márkaszervizben is megvan 200-ból bőven. Így is 300-nál tartunk csak úgy hogy mindenből a legdrágábbat vetted. Persze jobb félni mint megijedni, ezt aláírom...

2017. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vaneo. Abban elfér a bicikli.
2017. máj. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!