Hogyan lehet manapság 2 millió hitelt felvenni használt lakásra? Mik a feltételek?

Figyelt kérdés
A bankba be sem merek menni, előtte gondolom felkészülök :((( Ha valaki mostanában intézett ilyen ügyet légyszi...segítsen.
2012. máj. 21. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mersz bemenni a bankba, úgy nehezen lesz hitel. Legalább a honlapját nézd meg, minden infó ott lesz.
2012. máj. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

Hetente intézek ilyen és hasonló ügyet, tehát talán hiteles vagyok. :)

Mire vagy kíváncsi?

Lakásvásárlási hitelnél a banknak megfelelő fedezet, megfelelő jövedelem és kellő önerő kell.

Vannak bankok, akik kezdeti díj akciókat adnak, illetve vannak bankok, akik kiemelt kedvezményt adnak, ha a hiteled kiemelt hiteltanácsadó partneren keresztül intézed.

2012. máj. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha kettőmilliós a házacska (kis faluban lévő ingatlan) akkor elfogadják azt fedezetnek vagy kell még másik ingatlan? (na az mondjuk nincs) Nekem van melóm, kb 120 ezer csak a bruttóm, önerőm esetleg egy nagyon pici összeg lenne csak.
2012. máj. 22. 19:19
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát mennyi fedezet kell ilyen összegnél? Mennyi jövedelem? Mennyi önerő? Ezek a kérdéseim...
2012. máj. 22. 19:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak írnám, hogy igazad van, de be sem merek menni a mai állapotok mellett a bankba nehogy körberöhögjenek hogy mit akarok én? Ezért kérdezek előbb itt.
2012. máj. 22. 19:21
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket.
2012. máj. 23. 10:34
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom te küldted e kedves hiteltanácsadó...de ebből nem tudom meg mennyi a jövedelem aminek meg kell lenni részünkről, pl.
2012. máj. 23. 10:36
 9/10 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

mit küldtem én? A linket nem én küldtem.


írd meg azokat az adataid, amiket fentebb írtam, hogy kellenek és akkor meg tudom írni, hogy hitelképes vagy-e. Anélkül nehéz. :)

2012. jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

közben látom elküldted az adatokat...

szóval a fedezetet nem fogják elfogadni a bankok, mert 2milliós fedezet nem elég a bankok 99%-ának. OTP vagy a helyi takarékszövetkezetek elfogadhatják a fedezetet, de ők pedig a kötelező 25% önerőnél többet fognak kérni.


Amúgy banki viszonylatban, ha mondjuk 6milliós lakáshoz kellene 120ezer ft bruttóval 2millió lakáshitel, akkor megkapnád.


Ha megírod az irányítószámot, hogy hol vásárolnál, akkor egy OTP-és előszűrést tudok Neked csinálni, hogy egyáltalán befogadnak-e adott településről ingatlant.

2012. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!