Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fújáshoz milyen festékszó...

Autó fújáshoz milyen festékszóró pisztolyt ajánlanátok? Olyan kellene ami nem szárad be mindjárt

Figyelt kérdés

Több időbe telik tisztogatni a festéket a belselyében mint fújni a kocsit, nincs erre jobb megoldás?


Jelenleg ilyen fajta van: [link]


2017. máj. 22. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:

Ennek jobb a feje?

[link]

2017. máj. 22. 10:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Unatkozol ,és hogy színt vigyél az unalmas hétköznapodba itt éled meg magad ? :)

Vagy hobbiból a bontó telephelyén fújod a roncsot 12 literes kitöltő festékkel ?:D

Mert az első linkelés : az egy gyorsterítő,nem fújásra használjuk,max alapozásra,kókány munkához elég.

A praktikeres ,meg teljesen elárulja,hogy jó eséllyel unatkozol,mert az falra lett kitalálva,de még oda is szánalmas szint.


Ha mégse akkor tudom,hogy miért tart az ország itt...,"szakembörök" .


Nagynyomáson alacsony szórásváltakoztatással 1-1 tiszta tartály szűrt viz kivisz mindent 20 mp alatt...

Sokan valamilyen higítót tesznek bele,hogy biztos ami biztos.

Aki léghajtással vagy bármilyen hajtott festékszóróval dolgozik és fújás után csak leteszi elpakolja a gépet ,az maradjon az ecsetnél.

2017. máj. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valaki más aki tudd linkelni egy jó festék pisztolyt?
2017. máj. 22. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Bemész egy normális festék szaküzletbe majd valasztasz egyet a penztarcadnak megfelelően!Ezeket a teszkógazdaságos vackokat meg felejtsd el!Egy tyúkólat nem kezdenék el lesprickolni vele...nem hogy autot festeni....
2017. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy tényleg vannak ilyen emberek. Kizárt dolog, hogy ezt valaki komolyan gondolja.
2017. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pedig a mostanival elégedett vagyok, csak ha elfelejtem kimosni, eldobhatom, vehetek újatt, ezért kérezem melyik egyszerűbb
2017. máj. 22. 12:01
 7/9 A kérdező kommentje:
2017. máj. 22. 12:03
 8/9 anonim válasza:

De nagy ügyet tudtok ebből csinálni, így is le lehet:

https://www.youtube.com/watch?v=DI1JMOesAs4


Még falfestővel is lehet, csak nem gazdaságos mert szélességbe megy

2017. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem a festéssel van gondom hanem a pistolyokkal.
2017. máj. 22. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!