Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Láttam lehet kapni elektromos...

Láttam lehet kapni elektromos festékszóró pisztolyokat. Ezek mennyire lehet szépen dolgozni?

Figyelt kérdés
Kisebb felületek festésére kellene (dobozok, ajtók stb). Azért lenne egy ilyen jó számomra, mert akkor ehhez nem kellene kompresszort vennem, így olcsóbban megúsznám a dolgot.

2016. márc. 8. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

csak a baj van vele... a legjobb a levegős.

volt néhány elektromosom, de kénytelen voltam kompresszort venni, mert az az igazi..


persze sok mást is figyelembe kell venni..

2016. márc. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

Sajnos, csak az igénytelen felület festésére alkalmas.(lásd a reklámfilmben a fakerítés).

Nagyon kevés a pisztolyon a finomhangolási lehetőség.

2016. márc. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden csak attól függ milyen drága kocsid van.

1.) Ha újabb BMW-d van, egyértelműen a profikra bízod

2.) Ha közepesen öreg a kocsi vagy akarsz több autót festeni(pénzt keresni) akkor kompresszort

3.) Ha pedig régi Suzuki taligád van, elég az elektromos, de inkább kevesebbet, de 2x menj át rajta. Lak is 2x.

2017. máj. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!