Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Maximum 1.2 millió forintért...

Maximum 1.2 millió forintért milyen kombi autót ajánlotok? Én ezeket néztem ki mondanátok véleményeket?

Figyelt kérdés

Az autót a szüleim veszik az az elvárásuk hogy kombi legyen és ne olyan iszonyú régi . Azt mondták olyan 1 és 1.2 milka között nézzek autót az én döntésem melyik választom de ne valami 1980-as évekbeli roncshuszárt vegyek .(félre értésekért nekem veszik ezt az autót csak szeretnék ha nekik is kell cuccokat vinni vagy valami kombi legyen és igazából nekem is ezek tetszenek )


Opel Astra H 1.6 vagy 1.8 benzines amit találok olyan 2006 körüli


Opel vectra C 1.8 benzines 2004 körüli


Sokad Octávia 1.6 benzin 2005 körüli (ez lenne kinézetileg a legszimpatikusabb és szerintem ez egy tök normális autó )


esetleg gondolkodtam még honda accordon de abból csak nagyon régit kapnék ennyiért . Vagy esetleg Passat menyire jöhet szóba ? Amit még néztem a mazda 6-ok de rengeteg rosszat olvastam róluk..



Nekem leginkább az octávia tetszene kinézetre de nemtudom menyire jó autó ez ? az 1.6-os motorral gondolom szépen megy ? Első autóm lesz rendben van hogy a szüleim fogják fenntartani de nem akarok egy bmw merci vagy bármi folyamatosan csak a baj van vele nyűgöt a fejükre zúditani . Jelen pillanatban egyetemre járok azért fogják ők fenntartani a negativ kommentektől kíméljetek kérlek , Köszönöm !



#octivia
2017. máj. 22. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz a Skoda. Jó autó, nagyon tágas, ha pakolni akarod. Az Opel 1.8 ECOTEC motorja nem igazán sikerült jól, ha nem akarsz nagyon sietni, akkor az 1.4 (nem twinport!) motoros Astra is jó lehet.
2017. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel szerintem neked nagyon is fontos a küllem, ezért az én ajánlatom valószínűleg nem fog neked tetszeni:

Mitsubishi Lancer kombi 1.6-os motorral, 2003 utáni típus.

Japánban gyártott, roppant megbízható.

2017. máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2017. máj. 23. 12:03
 4/4 anonim ***** válasza:

én vagyok a lovag, aki azt mondja Honda Accord


7. generációs Accord kombit ennyiért már bőven találni (szerintem)

óriási csomagtér, okos kis szerkezet, világból kivisz és vissza is hoz, jó felszereltség, stb, stb


annyi, hogy a fara olyan, mint a kofola... vagy imádják, vagy szívből gyűlölik



amúgy általad felsoroltak közül én H Astrára repülnék rá, volt H astránk (igaz csapott valagú céges), nem volt rossz autó, bár az Astra nehéz egy jószág, és felszereltségben se japán


Vectra-ról kicsit rosszabbakat hallottam (nem azt, hogy rossz, csak pár ismerőstől rossz élmény)


Octavia az passz, hallok jót is, hallom azt is, hogy alkatrészellátás drágább, nem tudom nem akarok levegőbe beszélni, de én valamiért mostanában óckodok a Skodáktól

Passat detto, pedig az se egy rossz szekér


Mazda meg rohad, de ennyi a baja jórészt


igazából reális listát kéészítettél, szerintem annyira egyikkel se nyúlhatsz félre az általad felsoroltak közül

2017. máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!