Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi sedán/kombi...

Milyen családi sedán/kombi autót tudnátok ajánlani 1,5 millió forint körül?

Figyelt kérdés
2017. febr. 2. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valamit mondjál még, mert így legalább egy tucat autót fel lehet sorolni..
2017. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
leginkább japán/kóreai párti vagyok a megbízhatóság és fenntarthatóságot nézve, egyik kiszemelt egy 2007-es toyota corolla.
2017. febr. 2. 11:03
 3/12 A kérdező kommentje:
sztem inkább benzin mint diesel, de még nem dőlt el.
2017. febr. 2. 11:04
 4/12 A kérdező kommentje:

illetve még 1 másik az 1 ford mondeo 2007es abbol csakis benzin. 1.6.


de ahogy néztem lehet inkább 2millió lesz az a 1.5 millió.

2017. febr. 2. 11:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Na, így már közelebb vagyunk kicsit. Érdemes lenne azt is eldönteni, lépcsőshátú, ferdehátú vagy kombi legyen. A lépcsőshátúaknak általában hatalmas a csomagtere, de nagyobb tárgyakat (kerékpár, szekrény) mégis csak ferdehátúval vagy kombival tudsz szállítani, ahol az utastér és a csomagtér egybenyitható. Az sem mindegy, mekkora a család. 1 gyerek vagy 3. Dízelüzemű kocsit csak akkor vegyél, ha legalább 20-30 ezret mész egy hónapban. Ezek az autók 30-50 ezret futnak egy év alatt, akármennyit is mutat a számláló. Koreaiak közül Kia C'eed vagy Hunyadi i30, mindkettőből van kombi is. Japánok közül Auris vagy Corolla, de ezeknek elég borsos áruk van. A Mondeo más kategória, benzinesként valószínűleg sokat fog fogyasztani.
2017. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Skoda Octavia legjobb ennyiért.
2017. febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megtaláltam az új autót, egy 2012+-1 év opel astra J sport. Igaz kicsit többe kerül mert 2millió körül van, de nagyon megtetszett. Mi lenne erről a vélemény? Illetve dízel vagy benzin, évi átlagosan 20E km lenne beletéve. Szerintem benzin lesz a nyerő, mert olcsóbbra kijöhetek még ha tankoláskor többe is kerül az ára.
2017. febr. 2. 13:01
 8/12 A kérdező kommentje:
a skoda octaviak nem tetszenek:( :D
2017. febr. 2. 13:02
 9/12 anonim ***** válasza:
A J Astra nem sikerült túl jól az Opelnak. Nehéz autó, ezért a szokásosnál erősebb motorra van szükség, és a fogyasztás sem a legjobb.
2017. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

találtam még egy párat. véleményt szeretnék kérni indokokkal.


Elsőnek talán azzal kezdeném, hogy mire lenne használva. Úgy döntöttem, hogy a kombit választom praktikusság szempontjából. Sűrűn pakolászok, így ez nem lenne akadály. Akár nyaralni, lehessen pakolni az autóba. jelenleg egy dacia logan 2004-es 80le-vel bír. jussak el A-ból B-be. Az, hogy 10 perccel később az nekem nem hátrány. Bár előzésnél észrevenni, hogy elkelne a plusz lóerő így valamivel erősebbet szeretnék. Ismerősömnek van egy 1.6os ford focusa 116le az egész szépen megy.


az opel astra j sport amiatt kedvezőtlen mert, hogy nehéz a súlya.1,4 101le más egyébb hátrány esetleg?


És a következők:


Ford focus 2010+-1,2 1,6 101 és 116le. mennyire kevés lenne az a 101 le? 1249kg Amit tudok róla, hogy igénytelen és megbízható autó. (benzines)


opel insignia 1.6 116le 1610 kg.


volkswagen golf 6 1,4 tsi 122le 1319kg talán még az 5ös is szóba jöhet. kinézet alapján egyértelműen a 6os.


Legfőbb a megbízhatóság és fogyasztása normalis használat mellett a városi 8-9.

2017. febr. 3. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!