Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogómban 15ezer km van, ha...

Robogómban 15ezer km van, ha jól tudom kb 20ezer km-nél kell szervizt csinálni 2üteműeknél, az ha jobbik eset hengerfúrás és gyűrű csere kb mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A robogó is olyan,mint az autó : használatfüggő.

Tankolj jó üzemanyagot,cseréld a szűrőket ,tartsd karban ,és meghálálja.

2009-es aeroxot láttam 6 ezer kilóméterrel blokk cserén,mert újraépíteni ugyanannyiba került új alkatrészekkel,mint csak foltozni és kicserélni 1et 1et.

Nekem 17 ezret ment az SR-em (karbis) ,és csak tisztításra volt szétszedve...

Tankolj mindig OMV - shell-en ne a falu végi olcsót.

Vegyél a keverékbe minőségi motul vagy mobil olajat a keverékbe...

5 literbe 1 deci mindig,én ha 3,5-et tankoltam is 1 decit adtam neki,miért ? - éghető,kenést biztosítja és rosszat nem tesz,persze jobban füstöl,de inkább füstöljön kicsit jobban ,mint hogy a dugattyú megszoruljon.

2017. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az 1-es megmondta a tutit.

kövesd a leírását.

amúgy nem kell szervizbe vinned, elég, ha mepucolod rendesen.

2017. máj. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem most van benne 15ezer. Ékszíjat cseréltem görgőt, csúszkákat. A hátsó kuplung ferodoljai szinte hibátlanok.
2017. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyszervíz csak akkor szükséges, ha pl. teljesítménycsökkenés vagy más probléma is tapasztalható.

Ha nincs baja, viszont szeretnéd átnézetni, akkor is elég, ha egy hozzáértő szervízben lekapják a hengerfejet és megnézik pl. mennyire van alatta elkokszolódva.

Simsonomat magam pucoltam ki 23000 km után. A dugattyú tetején és a gyűrűk alatt volt némi koksz, de csak emiatt nem lett volna indokolt szétszedni. Normál 95-ös benzint tankoltam márkás kutakon, olajat viszont azt kevertem, ami éppen akadt: mol, omw, arol 2T.

2017. máj. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!