Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csütörtökön megyek KRESZ-re...

Csütörtökön megyek KRESZ-re és hát Nehéz lesz? Mire számitsak? Sok lesz a tanuló? Nem kedvelem a nagy tarsasagot:cMeg amit lehet róla tudni leirtátok legyszives?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában két véglet lehet az óra menetével kapcsolatban: viccesre veszi az oktató és élvezhető vagy monoton ledarálja az egészet. Mivel nyár eleje van így valószínűleg sokan lesznek mert akár ballagási ajándéknak ezt kapták vagy csak most van annyi szabad idejük.

Magát a KRESZ-t nem mondanám nehéznek, könnyen tanulható és legtöbbször egyértelmű, értelemszerű az anyag.

2017. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez helytől függ. De azért általában kis csoportok szoktak lenni. Mi kb. 10-en voltunk. Úgy mentem oda, hogy senkit sem ismertem, de tök jó kis társaság lett. Szünetekben mindig jól eldumálgattunk, pedig nagyon vegyes volt a társaság, életkorban meg mindenben voltak nagy különbségek.

A tanárunk szerintem nagyon jó volt. Komolyan vette a dolgot, mindent normálisan elmagyarázott. De közben laza is volt, szimpatikus volt a stílusa.

2017. máj. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!