Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiúk! Mit gondoltok arról ha...

Fiúk! Mit gondoltok arról ha egy lány motorozik?

Figyelt kérdés
14/L

2017. máj. 23. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Jajj mennyire egy vagány motoros csajszi vagyok én, minden fiú álma. Bloooááááhhh.
2017. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
69%
En is motorozom uh ah de szeretnek a pasik, az olyan dogos szexi ihh uhh ah uha ajha jauha jhajajajaja de joo nagyon durva szexi. Most majd minden motoros csaj szinre xD
2017. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hogy veszélyes, mindegy hogy ki ül rajta. Nekem csak robogóm volt de untam hogy figyelmen kívül hagytak az autósok például mikor a szembe jövő autót előzték vagy pedig engem előztek a kanyar előtt.
2017. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
22%

Én nő vagyok ugyan, de nekem nem kéne motoros pasi. Nem akarnék örökké aggódni érte.

Lásd: Rékasi Károly esete

2017. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon dögös csaj vagy, akkor nagyonnagyon menő. Ha csak egyszerűen szép, akkor is nagyon menő. Mert ha egy fiú 14 évesen motorozik, már azzal is nagy király. Hát még ha egy csaj csinálja ezt.
2017. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
14%
Szüksége van rá a világnak. Lányokból is kell néhány szervdonor..
2017. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6! nem számít a nem donornál, sőt az életkor sem
2017. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Ne hallgass az ilyen nyomikra akik donoroznak. Ha gyalog atmész egy zebrán már arra is megvan az esély hogy szervdonor legyél. Ha így nézzük miért ne élhetnéd az életet kényed kedved szerint. Én cross motorozok. Szerintem több élet volt az éveimben mint az pár előző válaszoló éveiben. A kérdésre visszatérve... Én nagyon szeretném azt a nőt aki ugyan azért rajong amiért én. A motorozásért. Nagyon szép élmények lennének. Én is 50es tuning crossal kezdtem, de mivel most toltottem a 24et ezért megyek A korlatlanra. Es maradok cross színvonalban. És a crossos csajok a legszebbek főleg mikor hajtják sárban a gépet. :P
2017. máj. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
17%
Már hogyne számítana a nem a szervdonornál! Az emancipáció jegyében igenis szükség van a női motoros szervdonorokra is. Meg a női gyalogos donorokra is :)
2017. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Na mi van, két nap alatt sikerült anyuékat meggyőzni, hogy fizessék ki a robogót?

Egyébként, motoros csaj (értsd, normál méretű motoron) nyilván sokaknak menő, egy robogós kisgyerek, az csak egy kisgyerek marad egy kávédarálón

2017. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!