Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány tud driftelni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 23. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szeressük a Szántó Nikit és a Michaela Sacherovát :D
2015. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A kézifék rángatás nem drift és gyenge kocsival is vagy csak lepadlóz egy erős rwd kocsit és lesz ami lesz?

Ha valóban jól vezet és nem csak erőből sodródik akkor az "izgató"

2015. dec. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen :)

de mit gondoltok például a 2 lányról akikett az 1. válaszoló leírt:D

2015. dec. 23. 23:26
 4/12 Beviz Elek ***** válasza:

Akkor már Bauer Viki.


De mit gondoljak erről? Tök jó!

2015. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
<3
2015. dec. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, felénk engedik a csajoknak is használni a technikát - autót, motort, sőt még olyat is láttam aki repülőgépet használt... :P


Persze érdekes meg különleges, de az én lány ismerőseim főleg olyanok, akiket nem hagynak hidegen a műszaki dolgok és a technikai sportok sem.

2015. dec. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

oké:)

Köszönöm a válaszokat:D

2015. dec. 23. 23:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez túl fontos lenne számomra, igazából amolyan mindegy kategória, nem épp ez fontos egy csajban, hogy driftel vagy sem.
2015. dec. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyesek, de nem szeretnék ilyen csajt magamnak, mert akkor mindig ő vezetne :D
2015. dec. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nem tudom kik ezek a bukszák, de azt igen, hogy a nejem, és a menyem is szoktak néha egy-két füstölős kört bemutatni...persze van is mivel.


A kérdés kissé megalázó ízt hordoz...sok nő jobb vezető, mint néhány pasi(aki sokat hisz magáról)..és tökösen driftelnek..

A kérdezőnek fogalma sincs, hogy a drifthez olyan autó is kell ám..Micrával macerás..

2015. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!