Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek meg ér max 2,5...

Szerintetek meg ér max 2,5 milliót egy j-s astra? 1.4 vagy 1.6 turbo? Főleg városba? Vagy ennyi pénzért inkább mást? Csak benzines!

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Még többet is
2017. máj. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Én nem vennék a helyedben turbós j astrát.Nehezek mint a platós ifa fullra pakolva.Emiatt sokat fogyasztanak es szerintem az a motor se az igazi.

Inkább mazdát toyotát vegyél.Vagy ha turbós benzin kell akkor inkább tsi.De nehogy az 1.2 tsi-t!!! 1.4 125 ló. Ezek a tsi-k se valami jók de az 1.4 es 125 lovas elmegy.

Remelem tudtam segiteni neked.

2017. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg bőven, főleg ha valami jobban felszerelt példányról beszélünk nem a legelső évjáratokból.

Még a H Astrák is elég jól tartják az árukat 1-1,5 millió körül pedig azok jóval idősebbek és már több generációváltást túléltek.

Ha csak ennyi a keret, simán vennék J Astrát. Szívem szerint K Astrát vennék, de az nem ez az árkategória.

2017. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Annyit megér, de tényleg nehéz, mint a sár. A TSI egy ritka szar konstrukció. Ha már turbos benzin, akkor T-jet.
2017. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!