Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b lendkerekének a...

Simson s51b lendkerekének a közepe kotyog ez mennyire probléma?

Figyelt kérdés
Az a csonk ami rámegy a főtengelyre a szegecseknél egy kicsit kotyog ezt ha lehegesztem ugy jó lenne?

2017. máj. 25. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a szegecselés lazult meg akkor elfejeled kicsit jobban a szegecseket. Természetesen a lendkereket leszerelve.
2017. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem tenném! Az anyán nem tudsz húzni?

Ha lehegeszted akkor utána ha valamit javítani kell rajta akkor mind kettő kuka a lendkerék is meg a főtengely is.

2017. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A korrekt megoldás kicserélni a lendkereket (használt, de gyárira). Az inkorrekt megoldás meg az hogy megkalapálod a szegecseket. Hegesztést felejtsd el.
2017. máj. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdező a megszakító bütyköt tartalmaző agy és a lendkerék illesztésére gondolhatott. Itt látni olyan változatot amit valószínű gyárilag hegesztéssel is megerősítettek:

[link]

[link]

De én az eredeti szegecskötésen erősítenék egyszerű fejeléssel. Ha a szegecskötés lett laza. Ha ez beválik és nem lazul meg ismét akkor nem szükséges hegesztened. A ledkeréknek a főtengelyre való hegesztését természetesen felejtsd el, azt az anyának kell rögzítenie rajt.

2017. máj. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"A kérdező a megszakító bütyköt tartalmaző agy és a lendkerék illesztésére gondolhatott."


Kedves utolsó igen arra gondoltam. Megpróbálom megfejelni a szegecseket. Ha az nem jönne be akkor megpróbálom úgy meghegeszteni ahogy a képen látható.

2017. máj. 25. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!