Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy Suzuki Swift 1....

Van egy Suzuki Swift 1. 0GL-em. Egy hibajelenségre szeretnék választ kapni. Hátha valakinek volt már ilyen baja és tudja mi a válasz. Kérlek a Swiftes fikázásokat most hagyjuk. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Balra kanyarodáskor a bal első keréktől furcsa cincogó hang jön. (csak kanyarodáskor áll fenn a probléma) Ez a hang kis fékezésre azonnal megszűnik! Voltam szerelőnél azt tanácsolta cseréljünk fékbetétet mert valószinűleg megégett. A csere megtörtént! Azóta is fenáll a cincogó hang! Műszaki vizsgán voltam kb 3 hete ott sem találtak semmi problémát! Elvittem egy másik szerelőhöz azt mondták hogy míg be nem kopik a betét addig ilyen hangja lesz. Azt furcsálom hogy az előző fékbetéttel is ilyen volt a hangja és ezzel is. Mit gondoltok mi lehet a probléma? Köszi előre is a válaszokat.

2017. máj. 23. 15:21
 1/7 anonim válasza:
Féltengely, esetleg kormánymű hiba.
2017. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a fék hő meg porvédő lemeze ér hozzá a tárcsához
2017. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek amire a második. Nézd meg nem-e ér hozá a lemez a tárcsához, illetve nincs-e túl közel hozzá.
2017. máj. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint laikus hogy nézzem meg ?? Bocsi a hülye kérdésért, első autó, nem értek hozzá. Köszönöm az eddigi válaszokat megy a zöld kéz :)
2017. máj. 24. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha érzel magadban annyi ügyességet. Rögzíted az autót egyenes talajon. (sebesség, kézifék,) Aztán meglazítod a kerékcsavarokat. Megemeled az autót biztonságosan. Leveszed a kereket. Akkor láthatóvá válik a féktárcsa, és mögötte egy kővédő lemez. Azt alulról megnézed nem-e ér bele a tárcsába. Esetleg egy csavarhúzóval, vagy akár kézzel is arrébb feszegeted a lemezt. Kb 1 cm legyen a tárcsa és a lemez közt.
2017. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben volt szerelőnél, azt mondták sehol semmi hiba ne foglalkozzak vele ez ilyen.. Köszönöm a válaszokat ment a zöldség :)
2017. jún. 21. 11:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Újra szerelő!! Fékbetét ki ... alatta tisztítása és láss csodát minden jó!! Köszike a válaszokat.
2017. jún. 29. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!