Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autót vegyem?

Gon99 kérdése:

Szerintetek melyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Suv-ot szeretnék vásárolni. Sokan ajánlották az új ignist, én viszont a kia sportaget néztem használtan, de az opel mokka is tetszik. Mit gondoltok melyiket válasszam? Tapasztalatok ezen autókról?

Előre is köszönöm.


2017. máj. 25. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=fGxWgQI0jc8

[link]


Szvsz inkább egy 1.6-os vitara.

2017. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Ignis szerintem túl kicsi, és a hátulja sem tetszik. Suzukiból inkább új Vitarát vagy új S-Crosst vennék. (Utóbbinak nagyon szép az eleje.)


Sokan dicsérik a Dacia Dustert, de én nem vennék, ahogy Kiát sem.


Opel Mokka már egy jobb irány, esetleg Mazda CX7 , Toyota RAV4, Ford Kuga, Honda CR-V.

2017. máj. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként én inkább újat vennék, mint használtat. De te tudod, mennyi rá a keret?!
2017. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az osszkerekesseg akkor nem feltétel, gondolom. Az Ignis nagyon jo, de kicsi. A Kia jo, az alap benzines is elfogadhatoan megy, de 8 liter felett fogyaszt vegyesen. Mokka szinten kis auto, de lehet, hgy jo, nem nagyon probaltam meg.
2017. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!