Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonommal elmentem motorozni...

Simsonommal elmentem motorozni "terepre". Miután hazaértem nem gondolkoztam és még mielőtt lehült volna lemostam. Most estére próbálam beindítani, nagy nehezen beindul, kisebb lángokat nyom ki és nem folyamatosan füstöl és lefullad. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Lehat az is hogy csak a kipufogóba ment egy kis viz szerintem és remélem, hogy holnapra megjavul, de addigis kérnék ötleteket, tippeket, tanácsokat hogy mi lehet a gond és hogyan lehet orvosolni?
2011. júl. 5. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a hengerben van víz
2011. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és akkor valószinüleg nem keletkezett nagy kár benne?az lehetséges hogy valami megrepedt mivel az egész nagyon forró használat után és egyebár hideg vizzel mostam le?
2011. júl. 5. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
ha forró volt a blook akkor soha nem szabad hideg vizet nyomatni rá és elrepedhet a blokk valahol akárhol lehet
2011. júl. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyújtás jeladó stb.valloszinübb szerintem
2011. júl. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden attól függ mennyire locsoltad le.

Át kellene nézni alaposan, főleg a hengerfejet és a hengert, mert ha a problémádat nem az okozza, akkor is lehet repedés. Végülis azok a legforróbbak leállítás után.

Meg persze a gyújtásoldalt, a karbit (nem kell elállítani semmit, csak megnézni került-e valahonnan az úszóházba víz), a forgattyúsház elejét-alját stb.

2011. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
esetleg ha nagyon összehúzódott a hirtelen hideg víz miatt a hüvely és szorítja a dugattyút! ha nehéz lenyomni a berugókart, akkor valszeg ez a baja, de az is lehet, ahogyan előttem írták, hogy elrepedt a henger, vagy a hengerfej!
2011. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!