Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tesla model s p85d vélemények?

Tesla model s p85d vélemények?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 07:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Egy ultramodern elektromos autó.Ennyi.

Véleményem szerint 0 a vezetési élménye egy ilyennek a 6-8 hengeres autókhoz képest.

2017. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Nyilvan ezen az olfalon tobzódno fognak a tesla tulajok...
2017. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem azért hülyeség,hogy nulla vezetési élmény,amikor minden pillanatban ~1000 nm nyomaték áll rendelkezésre...,és a hatásfok amíg 88-92% (sajnos az emberi komfort miatt a 98%-os maximum cirka 90 százalékra megy.) addig szerintem pazar cucckombó lehet :)
2017. máj. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én világom, de mindenképp hatalmas elismerés jár azért, hogy egy semmiből lett cég (oké, rengeteg pénzből) egy ilyen fas*a autót hozott össze, mert a technika, ami benne van, az azért odabasz, és még külsőre is egész normálisan néz ki, sőt, kimondottan szép autó, nem mint a többi villanyautó, hogy sírsz tőle.
2017. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem rossz! Csak a nagy futót 6-7 mázsával nem szereti.

Már bánom, hogy megvettem.

2017. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Nem vagyok tesla tulaj ,csak kiváncsi vagyok az emberek véleményére

és ha tesla tulaj lennék akkor nem irhatnék a erre az oldalra???

2017. máj. 26. 15:11
 7/8 anonim válasza:
100%

#6

Itt azt hiszik az emberek, hogy csak panelprolik használják az internetet...mert szerintük aki "gazdag" az mindent tud és eszébe sem jutna akár egy ilyen oldalt is használni.

2017. jún. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dirtboy ***** válasza:
100%

Vezettem a tesla model s p90d verzióját,az erősebb a 85d től de nem túl sokkal. /762lóerős/

vezetési élménnyel nincs gond,brutál erős,nagyon megy.

Én sem vagyok automata rajongó sőt nem nagyon kedvelem,de ezen a szinten bizony nagyon jó hogy nem neked kell váltani miközben úgy gyorsul hogy le fagysz az ülésben.

Amúgy nagyon stabil,alapból baromi nehéz autó 2,2tonna,nem kapar el,nem csúszkál meg csak megy,teszi a dolgát.

2017. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!