Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új suzuki ignisről vélemények?

Gon99 kérdése:

Új suzuki ignisről vélemények?

Figyelt kérdés

2017. máj. 26. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
az a véleményem, hogy ha lenne annyi pénzem, biztosan azt vennék. Persze automata váltóval.
2017. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az eleje szép, de a hátulja szerintem szörnyű, nagyon csúnya. Ehhez még hozzájön, hogy az elődjéhez képest lényegesen kisebb. Ez szerintem nagy hiba, mivel mini autónak ott a Celerio is.


Ennyi pénzért (3 millió) biztosan nem vennék ilyet, akkor már új Swift. Az mégis szebb, nagyobb, sportosabb.

2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Annyi pénzért amennyiért árulják, szerintem drága. Nem rossz kocsi, persze ilyet kijelenteni még nem nagyon lehet, amíg valaki bele nem pakol legalább 200 ezret, de a Suzuki erősen elrugaszkodott a régebbi célközönségétől vele. Nem hinném, hogy nagy befutó lenne, pedig jól néz ki. Talán a használt piacon.
2017. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A régi enyhén szólva szebb volt. Igaz az teljesen beleolvadt a hétköznapi autók tömegébe. Ez képes kilógni, viszont sajnos elég negatív tekintetben.
2017. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tipikus japán miniautó. Formabontó, de a hátulja elég viccesen néz ki, főleg a vékony "virsli" gumikkal.
2017. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt szerencsém kipróbálni mivel nemrég vettek egyet a nővéremék. Meg kell szokni a formáját, először csúnyának tartottam, nekem jobban a régi formájú autók jönnek be (sedan) nem a kicsi idétlenek. Hátulról kiállásban szerintem kicsit a Splash-re hajaz. Belülről szép, kényelmes is és elég jól is megy a 90 lóval. Én is autóvásárlás előtt állok és ezen is gondolkozok mivel nem akarok túl nagy autót.
2017. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!