Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez mennyivel mehetett?

Ez mennyivel mehetett?

Figyelt kérdés

[link]


Meg ez milyen autó lehetett? Nagyon durva. :D



2017. máj. 26. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a videózó autó megy legalább 100-al. Ahhoz, hogy a másik így elmenjen mellette, legalább 280-al kellett hogy menjen, de inkább 300 felett. Hogy mennyire reális a videó, azt nem tudom, de végülis megtörténhet egy ilyen.
2017. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ilyen videón nem tudsz komoly különbséget tenni 220-300km/h között. Tekintve, hogy fogalmad sincs mennyivel ment pl a kamerás autó.
2017. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy csík 5 méter, meg a csíkok közötti távolság is öt méter, tehát 10 méter.

A kamerás autó 10 csík mellett halad el kb. 3 mp alatt. tehát durván 100/3 m/s = 120 km/h-val halad.


A gyorshajtó ~5 tized másodperc alatt tett meg kb. 3-4 csíkot. tehát mondjuk 35/0,5 m/s = 252 km/h


Persze ez elég durva becslés, lehet, hogy sokat tévedek.


(a kommentekben azt írják, hogy a hivatalos adat szerint 270)


Audi RS6 vagy RS7 lehet szerintem.

2017. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!