Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Futóműbeállítás, érdemes-e...

Futóműbeállítás, érdemes-e ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne hogy kb 1 hónapja álltam át nyári gumira. Használt gumikat tettem fel (decemberbe vettem az autót, és adták hozzá mert viszonylag jó állapotba voltak). Nem figyeltem de lehet akkor is félre volt már kopva egy kicsit, viszont most hogy ránéztem már elég feltünően félre van kopva főként a jobb első. Gumicsere után észleltem hogy nagyon enyhén jobbra tart a kocsi, nehezebben áll vissza a kormány pont középre, de ez minimális volt és nem zavaró. Betudtam a használt gumiknak. Kérdésem az lenne hogy ilyen félrekopott használt gumikra van-e értelme futómű állításra elvinnem ?Hogy kibírják a nyarat (havi 2-3 ezer km-t megyek) Mert ezen a nyáron nem szeretnék új nyárikat venni, úgy terveztem hogy ami rajta van jól lekoptatom :) Vagy totál hülyeség futóművet -félrekopott gumikra állítani ?

2017. máj. 26. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Bocs de a futóművet nem a gumikhoz állítják. Nem is lehet és nincs is értelme.

https://www.youtube.com/watch?v=QWu7CCWjwgU

2017. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!