Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha sikerül a b kategóriád...

Ha sikerül a b kategóriád vizsgám mit kell tenni utána? Van aki győrben most vizsgázott? (lennt)

Figyelt kérdés

Elmondanátok a teendőket?


Sikeres vizsga után gondolom a közlekedés felügyeletnél ahol vizsga befejeződik valami igazoló papírt kapsz?Vagy hogy van ez?


Létsz részletesen írjátok le hova kell menni,mit kell tenni


Köszi


2017. máj. 26. 20:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Vizsga előtt állok még.De annak menetéről semmit se tudok.Azt se vezetéskor hàny beállást kell csinálni mi van ha sikerül vagy ha nem a vizsga
2017. máj. 26. 20:20
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg az oktatódat....
2017. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért van az oktató, hogy ezeket elmondja neked.


Leírhatom én is neked, de lehet, hogy ez már rég elavult, mert kb. 5 éve szereztem a jogsimat:


"Sikeres vizsga után gondolom a közlekedés felügyeletnél ahol vizsga befejeződik valami igazoló papírt kapsz?"

Nem. Nem kapsz semmit, csak a vizsgaértékelőlapot, ami viszont nem kell sehová, csak rajta vannak a hibáid.

A sikeres vizsga után 2-3 nappal be kell battyogni a közlekedési hatósághoz, viszed a bizonyítványodat, a vöröskeresztes igazolást, meg a többi papírodat. Ott adnak egy másik papírt. Azzal a papírral és az orvosi alkalmassági papírral elbattyogsz az okmányirodába, ahol lefényképeznek meg megbeszéled, hogy postán küldjék, vagy bemész érte, ha kész van.

Pár hét után elkészül és örülsz a fejednek.

És mielőtt megkérdeznéd: Nem, az okmányirodában kapott A/4-es papírral nem lehet vezetni, csak a kész plasztikkártyával.


"hàny beállást kell csinálni"

Ha jól emlékszem 4 rutinfeladat van a vizsgán:

- egy megfordulás (U vagy Y vagy saroktolatás)

- egy merőleges parkolás előre (jobbra vagy balra)

- egy merőleges parkolás hátra (jobbra vagy balra)

- egy párhuzamos parkolás (előre vagy hátra)


"mi van ha sikerül vagy ha nem a vizsga"

Ha sikerül: öröm-boldogság, a többit lásd fent.

Ha nem sikerül, akkor jelentkezel pótvizsgára, befizeted az újabb vizsgadíjat, esetleg veszel pótórákat. Öt bukásig próbálkozhatsz, az ötödik bukás után pályaalkalmasságit kell tenni az újabb 5 próbálkozáshoz.

2017. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú nagyon szépen köszönöm a választ.Sajnos az én oktatóm nem mond semmit.Nincs is idő beszélgetni mert folyton 40-120 perces késéssel(addig hàtul ücsörgök) kezdek csak vezetni a megbeszélt időhöz képest,mindig meg van csúszva.


Sajnos nagyon későn kezdtem vezetni,nem is megy túl jól.De remélem összejön.

2017. jún. 3. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!