Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korabban, amikor kijartam...

Korabban, amikor kijartam Rallye versenyekre lehetett erezni valami jellegzetes illatot, amikor elteptek elottunk a verdak. Akkor is lehetett erezni egy darabig, amikor mar reg eltuntek. Mi volt az?

Figyelt kérdés

Valami speci motorolalj illata? Vagy az elegetett versenybenzin? Esetleg a speci gumik vagy fekbetet illata?

Van valakinek otlete?



2017. máj. 27. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Motorolajat és a fékbetét lehúzhatod a listádról, az üzemanyagnak és a guminak az illata lehetséges. Hogy melyik, azt így látatlanba (vagyis szaglatlanban) nem lehet eldönteni.
2017. máj. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Vágom mit mondasz,a Castrol versenyoljat éreztük
2017. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
67%

#1!

Ne húzza le a motorolajat, mert a Castrol-illat tényleg mindent visz! ;)

Ahogy a fokozottan igénybe vett fék illetve kuplung szagát se zárd ki. Az éget ferrodo is meglehetősen jellemző a rallyeversenyeken.

2017. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet ezt a Castrol versenyolajat a sajat verdaba tolteni?
2017. máj. 27. 23:47
 5/10 anonim ***** válasza:

FEREDOL !!!

[link]

2017. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudja valaki, hogy hol lehet ezt a Castrol verseny olajat beszerezni?
2017. máj. 28. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
5. FERODOL-t akartam irni.
2017. máj. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Castrol verseny olaj plusz a verseny benzin illatának keveréke ( tapasztalt minden évben megyünk a mecsek rallyra meg rengeteg kisebb versenyre ahova csak tudunk menni a mitchubisi lanzer evoval )
2017. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

U.i. a verseny olajt mi az olajdepotol szerezzük az jó kérdés hogy mennyibe kerülhet mivel szponzorként ezzel szponzorál minet az olajdepo a benzint meg az OMW-től szerezzük nagytételben

Azt tudom hogy az olajdepotól mint magán személy nem egyszerű beszerezni a castrol verseny olajat fölleg kis mennyiségben

Mi azért mindent nagy tételben kapunk/szerzünk be mivel itt fogynak a cuccok rendesen pl a kevlárkuplung 3-4 jobb versenyt bír ki ahol rendesen igénybe van véve , de minden verseny szezon végén komplett motor generált kell végre hajtani probáltam a verseny olajat a mindennapi kocsimba és abban nem a legjobb mivel az olaj nem melegszik be rendesen

Versenyek elött a kocsit 20-25 percig alapjáraton melegíteni szoktuk pont az olaj és egyéb alkatrészek miatt

2017. máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit te éreztél nagyon jellegzetes szag az etanol és a verseny olaj, mert bizony a versenyautók elég nagy % ban eszik az olajat :D legalábbis elég sok, de nem mind! de amit érzel az az etanol, rep benzin stb.
2017. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!