Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem számítana a pénz,...

Ha nem számítana a pénz, akkor milyen autót vennétek, és miért?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a számotokra a tökéletes autó. Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, tehát a fiatalok véleményére is, akik esetleg még nem vezettek, és azoknak a véleményére is kíváncsi vagyok, akik már több 1000km-t levezettek. Ha kérhetem, akkor kort és nemet is írjatok, mert érdekelne, hogy nők és férfiak mit részesítenek előnyben, és a korosztályok milyen autó típusokat részesítenek előnyben. Lehetnek akár veterán autók, luxus autók, városi autók, sportautók stb.

2017. máj. 27. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem számítana : egy teljesen restaurált 7.2 magnum 57-es Bel Air-t.

Kiváncsi vagyok,milyen amikor 480 lóerő még 480 nyers lóerő volt.

Feelingje is van,és nem "popcorn füstgép".

Na meg jó edzés is lenne a 2 tonnás vas gép kormányát tekergetni szervo nélkül :D

2017. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Kezdem én: engem a japán sportautók érdekelnek 20 évesen.

Ha válaszhatnék akkor talán egy Nissan GT-R -t választanék, de sok már japán autó érdekel még pl EVO IX, WRX STi és a társaik. Élményben én csak jót hallottam ezekről az autókról, így ezért is választanék egy ilyen gépet.

20/F

2017. máj. 27. 21:38
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A feltűnő, különleges autókra, sportautókra nem igazán izgulok fel. Vagyis kipróbálnám őket szívesen egy zárt versenypályán, de közúton úgyse tudnám őket kihasználni.

Valószínű a német triumvirátusból (Audi, BMW, Mercedes) vennék egy full felszereltségű új autót. Az újdonságokat szeretem, szóval heremasszírozós ülés meg ilyenek kötelező tartozékai lennének. :)

Nem kell böszme nagy bálna, egy A4 méretű autó is bőven elég lenne 300 ló körüli motorral.

A régi autók sem igazán vonzanak. Van ugyan egy 39 éves első tulajtól örökölt végig garázsban tartott nagyon megkímélt Ladám. Második autó, ritkán hozom ki a garázsból, évente nem futok vele 1000km-t. De ezt nem fanatizmusból tartom, hanem eleinte sajnáltam volna bontóba adni. Most pedig már nem is érdemes, mert felfelé megy az ára.

34/F

2017. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%
2003 körüli Renault Lagunát, 3.0 benzines motorral.
2017. máj. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy Shelby GT 500-at, még az első sorozatból. Az egy igazi izomautó és nem a mai kiherélt sportautók közé tartozik.
2017. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ngyaon nagyon nehéz kérdés... mert hosszú lenne a listám


de szerintem a végén a Mercedes 190 Evo 2 (DTM verzsön) és a 1970-es AAR Plymouth Cuda között dőlne el a verseny


annyira egyik se szuperdrága (5-20 millióért simán akadhat) de az a kettő nekem nagyon...nagyon :D


F/24

2017. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Úgy érted a mostaniak mellé? :) Úgy lehet róla szó, mert most is megvan a hétköznapokra az ideális, már 12 éve. Meg van teherautó, mert kell.


Szóval anyagi korlátok nélkül még egy autót?

Fel kellene dobnom egy pénzérmét, mert nem tudnék dönteni a '67-'69 közötti Porsche 911 és a Matra (Simca, Talbot) Rancho között... De talán a 911.

(meg persze napestig tudnám sorolni az egyéb típusokat, amiket szívesen látnék itthon, de végül ez a kettő maradna a rostán)


31F

2017. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én egy egész flottát vennék, mert egy autóban nincs (nem lehet)meg minden olyan dolog amire szükségem lenne.

Sorolhatom?

Oké..

1. Mercedes E63 AMG

2. Chevrolet Corvette C7 Z06

3. Fiat 500C (nem röhög!)

4. GMC Yukon Denali

5. VW Golf GTE

2017. máj. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja.. 43/F voltam a 8-as válasszal.
2017. máj. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Autópályára valami hajó jellegű magas és széles batárt vennék sofőrrel együtt. Márka, motor, ilyesmi nem számít, csak bírja a 130-as utazót maximális kényelem mellett.


Játszós autónak pedig építtetnék/vennék valami szörnyeteg villanyautót, pl: NextEV EP9.


30F

2017. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!