Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legkarakteresebb,...

Melyik a legkarakteresebb, legszebb formájú GOLF a hét generáció közül?

Figyelt kérdés

Szerintem az első 3, tehát az 1974-től '98-ig terjedő gyártási időszak 3 generációja. A legjellegtelenebb

szerintem a szürkeegér IV-es.


Alkérdés: s melyik a legjobb választás GTI ügyileg?

Mert a napokban volt a városunkban (M.óvár) veteránautó

(oldtimer and youngtimer) találkozó, s ott láttam egy pár GTI-t is, persze 1-es és 2-es Golfot, s egy hármas is befigyelt. Elhatároztam, hogy következő autónak nekem egy ilyen kell. Csak egyszerre 3 GTI-t nem tudok majd venni, én a 2-es felé húzok, hát ti melyiket választanátok majd? Egy jó állapotú youngtimer-ban gondolkodnék. A hahu-n kezdem asszem a körültekintést, köszi.



2017. máj. 28. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindegyik jellegtelen, amíg élek nem fogom megérteni, hogy mit szeretnek az ember egy Golfban..
2017. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

"Elhatároztam, hogy következő autónak nekem egy ilyen kell."

Örülök hogy csak így eldöntötted...majd kialszod.

2017. máj. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es.

A többi jellegtelen szerintem.

2017. máj. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Számomra egyedül az egy-kettő karakteres. Az összes többiről nem tudom megmondani, hanyadik generáció, vagy Golf-e egyáltalán vagy Polo vagy akármi egyéb.
2017. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na nekem meg pont tetszik a 4-es, mert visszafogott. Nem mindenki a nagy karaktert keresi az autóban, hanem legyen elegáns, visszafogott, de nem is csúnya, oszt kész.

De szépségre nekem a 7-es nagyon bejön. Az 1-es és 2-es Golf már szubiektív, már csak azért tetszik, mert örülök ha látok egyet az utcán. Amúgy nem nagy cucc.

2017. máj. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én II-est vennék, szerintem az a legszebb. A III-IV GTI elég tohonya is állítólag, és szerintem mindkettő elég jellegtelen, bár a hármasból azért lehet szép autót faragni, de a beltere elég semmilyen.
2017. máj. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek a kérdező 1. mondatával. A 2. választ nem tudom, mert "nem gyere be" a GTI-téma.
2017. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem speciel egyik sem a szívem csücske.
2017. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Különös szépség meg jellegzetesség szerintem egyikben sincs.Egy átlag tucatautók.
2017. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!