Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első Suzuki Swift mennyire...

Az első Suzuki Swift mennyire bonyolult konstrukció? Otthon el lehet szervizelgetni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem bonyolult és tudásfüggő.

Alapszervizeket (olajak, szűrők és gyertyák) bármelyik kocsin egyszerű megcsinálni, fékbetétek, kerékcsapágyak, szimmeringek és hasonlók célszerszámmal és felkészültséggel könnyen cserélhetők, de ez igaz a legtöbb részére, tanulni tökéletes.

2017. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán, annak aki ért hozzá annyira hogy normálisan megcsinálja.

Már rég nem merek olyat mondani, hogy egy olajcserét bárki megcsinál otthon amióta többen bebizonyították, hogy nem dehogy.

Te tudod milyen szinten állsz ezen a téren.

2017. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mármint a kocka '83-'88-ig?

Olyan mint a fakocka! Nyilván 1 csavarhúzó kevés hozzá, de ha van egy kis műszaki érzéked és szerszámaid, akkor bármi megoldható!

Jó... egy hengerfej csiszolás nem, de pl elő tudsz készülni egy ilyen bulira! Szét tudod szedni, elviszed csiszoltatni és újra össze tudod rakni. HANGSÚLYOZOM!!! ehhez már érteni kell!


Egyébként az összes régebbi Swift (2005 előtti) nagyon egyszerű és pont ezért sikeresek a mai napig. Nekem van egy 2001-es 1.6 Sedan-om rohangálásra. Eddig mindent megoldottunk házilag, kb csak a futómű állításért fizettem.

2017. máj. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát igazából gépészmérnök leszek, jövőre már másodéves és elég sok mechanikus elektronikus dolgokat értek már, csak autószerelési tapasztalatom nincs sok


gyertyát cserélni meg ilyenek nyilván eddig sem okozott gondot

2017. máj. 28. 14:09
 5/7 A kérdező kommentje:

az első magyarországon gyártott suzukira gondoltam

1.0 GL meg ilyenek

2017. máj. 28. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Az már az MK3 Swift 1992-től, igazából ennek is volt 4 változata.

Mint mondtam, ezek még egyszerűek mint a faék. :)

2017. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4

Ha elhatároztad hogy akarsz autót szerelni (is) akkor nincs más út mint csinálni, gyakorolni. Mindig egy kicsit bonyolultabb dolgot szétszedni, összerakni.

Lehet, hogy párszor majd elcseszel valamit de ez benne van a játékban és tanulsz belőle.

2017. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!