Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új autó vásárlása során...

Új autó vásárlása során milyen egyéb költségekre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Használt autónál tudom, de ugyanezek érvényesek az új autóra is? (kgfb egyértelmű, törzskönyv is, eredetiségvizsgálat gondolom itt nem számít)...meg kb. mennyire számolhatok még új autónál az egyéb költségekre ?

2017. máj. 28. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Alap dolgok... Forgalomba helyezés, biztosítás, tankolás, súlyadó, műszaki. Törzskönyvet csak akkor kapsz, ha készpénzre veszed. Hiteles autóra nem fognak adni, amíg nincs törlesztve. Eredetvizsga nyilván nem szükséges, és szervizbe sem kell vinni. Ez összességében szerintem 100 körül megáll, de sok helyen olvastam, hogy az új autó vételárába ezek a dolgok már benn vannak.
2017. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy a vételárba a műszaki meg ezek benn vannak-e, szerintem igen. Amit kifejezetten neked kell utána, az a kötelező, súlyadó és a tankolás.
2017. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a választ, és igen, hitelre gondoltuk (természetesen alap befizetéssel, meg hát ha jól tudom, mindenhol kötelező a min. 20% befizetése a teljes vételárnak, mi 50-re gondoltunk), a törzskönyvet is gondoltam, hogy nem kapjuk meg. Csak akkor úgy számoljuk az alap befizetését, hogy belekalkulálnánk az egyéb költségeket is
2017. máj. 29. 11:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Mást nem nagyon kell, garanciába több évig ingyen kell javítaniuk a dolgokat, ha netán lenne valami.


Másrészt ez tőled függ, hogy extra dolgokat utána vásárolsz-e hozzá. Gondolok itt az alufelnire, téli gumira, esetleg üveg fóliázás, alváz és üregvédelem, GPS kártya.

2017. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!