Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen az ideális...

Szerintetek milyen az ideális autó?

Figyelt kérdés

Sok autón átfutottam,amire azt mondtam volna,hogy jó lenne. Kicsitől nagyig..

Igazából új, újabb autó párti vagyok kb 10 éves korig..

Mondjuk egy e90-es vagy e60-as bmw. Bár tetszik az e46 e39 e38 is bár nem tudom megéri e egy ilyet tankolni,fizetni.

Vagy ugyan ugy tetszik az audi a6c5 de a c6 meg jobb..

Van itt egy helyi mamzi aki 10 éven át egy volvo xc90 et hajtott,most meg egy Mercedes cla-t, belegondolván,hogy a volvo nagy meg szerintem nem nagyon takarékos,ahogy a több városi terepjáró sem,ahhoz képest a cla nyilván jobban megéri.

Tetszik az xc60 is bár talán ez sem igazán városba való,fáraszto az ulyen nagyok vezetése városban.

Öreg autót magas árakkal fenntartani nem gazdaságos.. kb 10 éves prémiumok fenntartása is drága,de még is több az az autó,mint egy nem prémium..

Mindig azt mondtam nagy autót akarok egy a8-as vezetése után máskpp gondolom.

Szerintetek melyik prémium modell alkalmas ha nem is teljes mértékben városi használatra,ami ugy ahogy fenntartásban is kedvező, gazdaságos? Mondjuk egy audi a3 bmw 1?


2017. máj. 29. 21:17
 1/6 anonim válasza:
Hát a felsoroltakból következik, hogy az az autó ideális neked, ami a sznobizmusodat kiszolgálja.....és ezek közül gondolom mind alkalmas erre a feladatra...
2017. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__86..


Itt azert kicsit ertelmesebben sikerult feltenned a kérdést.....mindenféle egyeb sallang nelkul...

2017. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, az E90-et, E60-at, CLA-t, XC90-et pont azért vesznek mert jó a fenntartási költsége...


Gazdaságos autó kell városba akkor veszel egy Corsa-t, Polo-t, Fabia-t, esetleg ha japán pári vagy akkor valami kis Honda-t, Mazdát, Kia-t stb stb. a parasztvakítást meg meghagyod annak akinek futja rá.

2017. máj. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ideális autó:

- ki van fizetve

- használati tárgy, nem státusszimbólum, nincs hatással a gazdája egójára

- beszerzéskori ára nem több a tulajdonos fél évi jövedelménél

- havonta nem visz el többet a fenntartása (mindennel, tankolás, szervizköltség, műszaki vizsga, stb) a család jövedelmének 10-15%-ánál

- ettől kezdve mindegy milyen embléma van az elején, és mennyi idős

2017. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"beszerzéskori ára nem több a tulajdonos fél évi jövedelménél "


Ezt mikor találták ki? '72-ben? Suzukin kívül nem sok új autó lenne az országban ha ez igaz lenne

2017. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves barátom, olvasd el a kérdést!


Szó sem volt benne új autóról.

Valamilyen autóról volt benne szó, és azért másfél misi környékén egész jó használt autókat lehet venni.


Persze van akinek csak az új autó a jó autó,láttam már ilyet, hitelre: a futamidő végére majdnem hétmillióban volt az illetőnek egy Suzuki SX4. Ha vett volna valamit annyiból, amennyi a kezdőrészlet volt, félreteszi a törlesztők összegét, és két-három évente cseréli egy újabbra drágábbra, akkor most nem egy 10 éves, hanem egy 3 éves autója lenne, és beljebb lenne vagy 2 millió forinttal.

2017. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!