Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kenőzsír kell személyau...

Milyen kenőzsír kell személyautó féltengely csuklóba?

Figyelt kérdés
Esetleg márkákat tudnátok mondani?

2017. máj. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Autosboltban lehet venni kifejezetten feltengely zsírt!Altalaban tubusos kiszerelesben
2017. máj. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Liqui Moly Mos2 használok minden hová ahol a hosszú élettartam, kopásállúság és a halkabb üzemelés a lényeg.Én alaposan kimostam mindkettőt benzinnel,hogy a régi zsír és a kopás miatti fémrészek eltűnjenek belőlük és ez után alaposan teletöltöm mind kettő csuklót és a difinél is a féltengely házat.Az utóbbinál 50%-ban más hőálló zsírral keverve,pl: MOL.
2017. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, MoS2 (molibdén-diszulfidos), avagy "grafitos" zsírként keresd.
2017. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem grafitos zsír.Ne keverjük.A grafitos zsír ide nem jó,tilos.Ilyen helyeken csak növeli a kopást.Csak a nagy fokú szennyeződésnek kitett helyekre,pl:betonkeverő fogaskoszorú vagy kapu zsanér használható.Autónál csak a hengerfej tömítéshez és más ezzel is kezelhető tömítésekhez használható,hogy ne tapadjon le és ez által könnyen eltávolítható legyenek a felületek és a régi tömítés egy újabb megbontás esetén.
2017. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!