Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert alacsony az olajnyomás...

Miert alacsony az olajnyomás de csak alapjáraton?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Miert van az hogy csak alapjaraton alacsony az olajnyomas?? Megmertuk es alapjarat 0.8 2000 fordulatnal kb 3 bar...

Az a gond hogy neha bejelez az aladinlampa mikor leesik alapjaratra a fordulat de csak egy pillanatra. Utana olvastam es nagyon soknak van ez ugyan igy!



2017. máj. 30. 21:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja igen olajpumpa cserelve es a kocsi egy peugeot 207 1.4 16 szelepes benzines
2017. máj. 30. 21:22
 2/12 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy ez rossz, 1 bár körül van általában alapjáraton. Az olaj nyomás érzékelőt kellene ellenőrizni.
2017. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olajszint okés?

Normális olajat raktál bele, nem teszkós szart?

2017. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%

#3


A Tescoban is vannak minőségi olajok,nem csak olcsó szarok...

2017. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#4


Te valami fizetett teszkó ügynök vagy?

Szerintem mindenkinek egyértelmű, hogy mit jelent a "teszkós szar"...

2017. máj. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Motul synergi 6100 5w40 van benne lassan egy eves (de ezt mar reg csinalja csak nem ennyire)
2017. máj. 30. 22:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Visszaesik alapjáratra akkor bevillan egy pillanatra. Valószínű, hogy az alapjárati fordulat alá esik arra a rövid időre azért villan be. Ezért nem szoktak olajpumpát cserélni. Alapjárati motor is okozhatja.
2017. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5


Nem vagyok fizetett Tescos ügynök de sztereotipikus hívő sem vagyok.Úgy adod elő magad mintha csakis kizárólag a Tescoban lehetne szar cuccokat venni.Itt nem az a lényeg hogy hol vesz az illető bármit is hanem hogy mit...

2017. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A Tescoban is vannak minőségi olajok,nem csak olcsó szarok..."


Igaz. Pl. castrol magnatec/edge jó olaj. 12500ft nem is olcsó.

Ja hogy az olajszaküzletben ugyanez 8500, uppsz.

Az olcsó olajaik meg teljesen ismeretlen nevekkel futnak. Én nem merném megvenni az ügyfeleim kocsijába pedig a 4000 ft-os ár tetszene nekik. De ha megmondanám, hogy a tescóból lenne akkor azt mondanák hogy ja azt ne.

De egyébként kiirhatnátok erről egy kérdést, hogy Szar-e a tescós olaj vagy jó?

Tényleg szeretném megtudni, bár nem hiszem hogy bárki is meggyőző bizonyítékkal tudna szolgálni, de aztán lehet.

2017. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Egy szóval se mondtam hogy a Tescoban kell vásárolni olajat de az kész röhej hogy egyesek egy ősrégi sztereotípa miatt ennyire lehúzzák a Tescot.Ami megvan a Tescoban az megvan máshol is,vannak minőségi de vannak gagyi cuccok is.Mindennek ára van,olcsó húsnak híg a leve

2017. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!