Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a tetőkárpit...

Mennyibe kerül a tetőkárpit leszedése egy autónál?

Figyelt kérdés

Van egy Skoda Fabiam, már régi autó, elengedett a ragasztás felül. Az autókárpitos azt mondta ő nem szedi le, szedessem le egy karosszériással, és vigyem el hozzá, 15k-ért megcsinálja, majd rakassam vissza a karosszériással.


Mennyibe lenne a fel és visszarakás?



2017. máj. 31. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
5000-ért veszel egy bontott tetőkárpitot és felrakod magadnak. Leszedni-felrakni max egy óra.
2017. máj. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben járok most azzal ak ülönbséggel, hogy én leszedtem és "konyhakészre" csináltam a tetőborítást (leszedtem a kárpitot és a szivacsréteget is eltávolítottam), csak elviszem ma a kárpitoshoz és 15k-ért bekárpitolja, majd én visszateszem. Kb. 1 óra alatt vissza lehet szerelni, ezért nem érdemes pénzt adni.

Gondolkodtam én is a bontóból beszerzésen, de mi a garancia arra, hogy nem fog 2 hónap után megereszkedni az is, illetve nem dohányos-e, nem lesz sárga a korábbi cigifüstöléstől. Inkább kiadok 15 ezret és akkor lesz egy zsír új, tiszta, jó illatú tetőkárpitom (nekem cigifüstös és koszos volt, ezért döntöttem a 2007-es tetőkárpit eltávolítása mellett).


A kiszerelt tetőszigetelést pár napig szellőztettem, ecetes-vízes oldatot tettem a spray flakonba, és azzal permeteztem le... Szinte teljesen megszűnt a büdös szaga.... Már várom az új kárpitot rá :)

2017. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azota megjartam, csak leszedtem es elvittem, a karpitos mindent megcsinalt 15k ert, csak vissza kellett raknom. Amit sajnalok hogy a gyari finom tapintasu anyag helyett most egy sima van rajta, de azt mondta menjek el a markaszervizbe ott 100k ert raknak ra olyat :D
2017. aug. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!