Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Berlingo 2. 0HDI vagy...

Citroen Berlingo 2. 0HDI vagy OPEL VIVARO Kombi 1.9 DTI Milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés

Citroen Berlingo 2.0HDI vagy OPEL VIVARO Kombi 1.9 DTI(vagy más motorral)

Milyen tapasztalatotok van? Milyen a berlingo, milyen a vivaro?főleg opel tulajokat kérdezek! Milyen a pl DTI motor stb amilyen van a kocsitokban?


2010. máj. 17. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
HDI-ket dicsérik, de én inkább a Vivarot venném, mert nagyobb és használhatóbb
2010. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, a HDI-ket énis jónak tartom, de leginkább a Vivaro hibáit kérdezem. Van e olyan rossz mint a tesója a Renaultnál, mert ismerősömék azt állandóan javítják...Milyen hibái vannak ...Sokba kerül-e a tartása?
2010. máj. 17. 20:02
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és a MOTOR LEHET más is lényeg hogy DÍZEL!
2010. máj. 17. 20:12
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]


az ilyen autóról mi a véleményetek, szerintem jó és nem is futott annyira sokat...

2010. máj. 17. 20:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Hali nekünk egy Peugeot Expert van 2.0 HDI motorral. (kishaszon) Vivarot is nézegettem csak jól utánajártam a bajának :) a 6 sebességes váltó 150.000km nél megnyeklik. :S

A HDI motorokba az üzemanyag szinte füst ként érkezik be és ezért nagyon dinamikusan vezethető. 94Le és 8-9 mp alatt 100-on van és egy kisteher autóról van szó. :D a vivaronak

Common-Rail Diesel Turbo Injection = Közös nyomócsöves, befecskendezéses Turbódizel =CDTI

motorja van ami 2004-től lett tökéletes mert akkor fejlesztették át addig csak dti-nek hívták, és gagyi:S

Én a Citroent ajánlom, de ha rám hallgatsz akkor Peugeot expertet veszel csak személy autóba.

[link] nincs kép elkell menni megnézni :)

2010. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi, így már van véleményem róla :D
2010. máj. 18. 16:36
 7/11 A kérdező kommentje:
most néztem, de amik tetszenek, azok az újabb Teepe-k azoknak meg ára van 1-2 év múlva is...
2010. máj. 18. 16:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp Opel. A Citroen elektronikája megbízhatatlan. Az Opelban minőségibb anyagokat használnak a beltérben. Formailag is nekem az Opel jobban bejön.


Egy volt Astra G-s

2010. máj. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az elektronika a Renault-okban száll el mindig!!
2010. máj. 20. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség amit írt a g astrás. Az astra az egy egyszerű személyautó. Nem lehet hasonlítani a vivarohoz.

Amúgy megint én vagyok az Expertes. :) Találtam egy másikat is ami szóba jöhetne. Ez Fiat de tudni illik hogy ugyanolyan motorral kűzd mint a Citroen vagy a Peugeot :) csak máshogy hívja. Nem HDi hanem JTD.

[link]

2010. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!