Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Grande Punto pozitív/nega...

Fiat Grande Punto pozitív/negatív vélemények? 1.3 mjt vagy 1.9 jtd? Fogyasztásuk milyen?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó választás bár 1,4 benzin. Hacsak nem vagy pitafutár.
2017. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*inkább 1,4 benz
2017. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó. Az 1,3-as alig eszik valamit. Cserélgesd rendesen az olajat, szűrőket, vigyázz a turbora.

Az 1,9-es se eszik sokat, viszont az már megy is rendesen.

2017. máj. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Az 1.3 egy messze foldon hires/hirhedt kerulendo szar!

Az 1.9 még talan elmegy.....

De miert nem jo valamelyik kis benzines??Semmi baj veluk,meg alig fogyasztanak tobbet a dizelnel

2017. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom hogy a kis benzinesek gyengék, ha már benzin akkor legalább kétezres kéne.
2017. máj. 31. 16:33
 6/11 anonim ***** válasza:

Aha...mert az 1.3mjet az erő ne továbbja......

De erre az esetre meg ott van az 1.4tjet 120loval....ha az is gyenge vegyel abarth-ot....ott az 1.4 180lovat tud!

2017. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdésben még a fogyasztás, gondoltam ezzel együtt fenntartás a prioritás.

De ha a teljesítmény akkor az más tészta. Van erős dízel de ott a fogyasztást kár említeni mert a fenntartás lesz az amivel fizetni kell a teljesítményért.

2017. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#3 hozzászólóval értek egyet

nekem 1,3-as turbódízel van 90 lovas

én teljesen elégedett vagyok vele, fogyasztás szempontjából szintén kedvező még autópályán is, még 140-50 körül is (általában ekkora sebességgel halad ha lehet)

az enyém sajnos csak 5 sebességes noha nagyon akartam egyet 6-os váltóval csak akkor nem volt éppen a piacon most már persze van elég...

az olaj és a szűrők legyenek időben és megfelelőekre cserélve

ezzel a motorral természetesen versenyezni nem fogsz vele, habár én nem is akarok, azonban azt elismerem, hogy lehetne erősebb egy kicsit

mindenesetre nem vagyok róla rossz véleménnyel, klassz autó, mivel az én igényeimnek megfelel

a hangja terhelés alatt csúnya tehát 3 ezer fölött mondom, ráadásul e fordulatszám fölé ritkán húzatom, ha mégis akkor legfeljebb 4 ezer (turbót is célszerű kímélni)

ha venni akarsz egyet alaposan vizsgáltasd át előtte mert nem ugyanolyan állapotban lehetnek, nehogy megvegyél egy elhanyagolt kocsit

2017. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) a 6-os váltó mivel jobb? esetleg fogyasztásban csak nem?
2017. jún. 1. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:

természetesen fogyasztásban ez az egyik fő szempont másrészt a dízel motornak (meg mindegyiknek) az a legjobb ha minél kevesebbet forog kopás szempontjából is stb

nekem ötödikben forog 3400-at 150-nél ez hatodikban 2900 lenne ennél a 90 lovas motornál

ahogy mondtam 140-150-nel kényelmesen lehet vele menni anélkül hogy üvöltene a motor viszont az e fölötti sebességet már nem szereti :)

2017. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!