Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki jól meghajt egy...

Ha valaki jól meghajt egy autót akkor utána csöpöghet az olaj?

Figyelt kérdés
Kölcsön adtam unokatesómnak, de úgy hozta vissza másnap hogy csöpög belőle az olaj. A faluban mondták hogy magas fordulaton, néha tiltásig forgatta, úgy járkált vele. Lehet hogy előtte is csöpögött, de csak most vettem észre hogy átnéztem ilyen hírek után. Attól hogy valaki nem kíméli, elkezdhet csöpögni belőle az olaj? Nem tudom honnan folyik, de alul olajos, talán valamelyik szimering felől jöhet.
2017. jún. 1. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2017. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg korábban is csöpöghetett már csak nem vettem észre.
2017. jún. 1. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ahol tárolni szoktad, ott nyoma kell, hogy legyen. Az olajfolt nem illan csak úgy el.
2017. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Maximumon szórakozni nem tesz jót neki, főleg ha még sportosan használja, indulgat vele, jól kihúzassa, kapartat, csúsztassa a kuplungot, akkor egy több éves, használt járgányt ki lehet fingatni.
2017. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lakótelepen lakom, közös parkolóval. Mindig máshol van hely, így nem mindig tudok ugyanoda állni. Így nem figyelgettem a foltokat, mert az másé is lehet.
2017. jún. 1. 19:46
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es válaszolónak: ezzel tisztában vagyok, tudom hogy nem tett jót neki. Csak most engem ez az olajcsepegés érdekelt, mert nem vettem észre ezen kívül semmi rendelleneset.
2017. jún. 1. 19:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos hogy előtte porszáraz volt? Egyébként egy kis hajkurászástól nem kéne neki olajosnak lennie.
2017. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd megtanulod hogy : pipát , bicskát, autót és barátnőt nem adunk kölcsön.
2017. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Autót nem adunk senkinek kölcsön, főleg meg hülye gyereknek nem.
márc. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!