Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak melyiket?

Első autónak melyiket?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok.

Kb 500 ezret tudok rászánni és ezért a volkswagen vento-t és a golf 3-masokat nézegettem.

Mindegyikből az 1.9 TDI-t.

Szerintetek érdemes még venni ilyen korú autót?

Ha igen akkor a két típus közül melyiket?

Előre is köszönöm! :)



2017. jún. 1. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindkettő kivénhedt ócska csotrogány ezzel a motorral valoszinuleg tul a millio km-en!

Egyik sem kéne!

2017. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első autó és 500ezer a keret...

Ennyiből egy 2000-2002 közötti, kis köbcentis (1200-1500) benzinest keresnék.

Miért kell neked dizel?

Ennyiért nehéz normális dízelt találni

2017. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
friss jogsisnak jók
2017. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#2


Nem muszáj hogy dízel legyen, igazából a fogyasztás miatt is gondoltam a dízelre.

Opel g astrakat is neztem és egész jó áron vannak. Úgy hallottam nincs sok probléma velük. Mit tudnál még javasolni?

2017. jún. 1. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is inkább az Astrák között nézelődnék a helyedben.

A dízelek alacsony fogyasztása lehet csábító, de a másik oldalon gyorsan elveszhet a megtakarításod.

Dizelre drágább a kötelező biztosítás, ha nem sokat közlekedsz vele, a kevés üzemanyagon fogott megtakarításod el is vitte a biztosítás. A szerviz költség mindig esetleges, de egy öreg dízelnél is lehetnek költséges meghibásodások, ellenben egy szívó benzinest ha nem főzöd, sütöd meg, nem a komplett motort vágod tönkre a szerviz díjak is alacsonyabbak.

2017. jún. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért nehéz lenne jó Astra G-t venni szerintem. Az a baj a Vento-val és Golf III-mal (azon felül, hogy tényleg elöregedtek a jobban karbantartott példányok is), hogy korrózióvédelem gyengébb. Viszont dízel Golf IV nem jön ki ennyiből.


Polo, Fabia?

2017. jún. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszenek a Vento-k én tuti valami ilyet néznék: [link]
2017. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!