Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó lenne optimális...

Milyen autó lenne optimális első autónak ha autópályán szeretném nagyrészt használni, fontos hogy azért ne kelljen szerelőhöz hordani?

Figyelt kérdés
Nézegettem sok fajtát, és abban vagyok biztos hogy ferdehátú vagy sedán kellene. Szolnok - Bécs távolságra használnám, elvileg a diesel lenne a legjobb de apa benzinessel jár ezen a távolságom és talan az is megérné nem tudom... Fontos a fogyasztás és hogy 2000 utáni legyen, és az ulaz utolso solog de elony ha fiatalos az auto marmint kulsore (nem egy fiat multipla) elore is koszi a valaszokat!

#autó #első #autopalyara
2017. máj. 19. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a keret?
2017. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm, hát túl sok paramétert nem adtál meg. Én pályára már 3000-res dízelt vettem, de nem muszáj ekkora. Ha megbízhatóság és takarékosság fontos szempont, akkor a legjobb egy VW féle 1.9 PDTDI. És igen, nagyon megéri a dízel, főleg ekkora távokon.
2017. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kelljen szerelőhöz hordani, azaz megbízható legyen, alacsony fenntartási költségekkel?... Szívó benzin motorral valamelyik japán. Ha több pénzed van rá, akkor Toyota, Honda, ha kevesebb, akkor Suzuki.
2017. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen paraméterekkel, nagyjából ilyen távokra ingázva egy 1.7cdti 5 ajtós H Astrát vettem.

Ahhoz képest hogy nem első tulaj vagyok, km már van benne bőven, hatodik éve teszi alattam a dolgát zokszó nélkül.

2017. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jajj elfelejtettem írni hogy hogy igazából maximum 850 ezer forintot szánnék rá maximum, a hondákat nézegettem de nem a széthajtott versenyautokat, hanem pl sedan 2003-mas civicet, meg dieselből is nézegettem a golfokat, de nyitott vagyok mindenre igazából mert csak az szamit hogy menjen, meg persze hogy azert ne legyen nagyon regi es csunya bar ez a legkevesebb, első autónak lenne de vezettem mar hosszabb tavon csak édesapám kocsiját
2017. máj. 19. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

A motorméret sokkal fontosabb, mint a márka. Ilyen távolságra a legjobb egy szívó VVt benzines legalább kétliteres űrtartalommal,de inkább felette.

A fogyasztást az elektronika szabályozza az optimális égéshez...ha nagyon taposod, akkor az sem tehet semmit.

2017. máj. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
800-ból én toyotát vennék.
2017. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!