Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 320cd BMW-hez milyen nyári...

320cd BMW-hez milyen nyári gumit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ár mindegy, gumira nem sajnálom. Eddig a Kumho-t ajánlották legtöbben.

2017. jún. 2. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A kumho egy márka. A márkan belül is több típus van. A kunyhonak vannak jó gumijai de egy Michelin pilot sport 4 pl jobb mint bármely kunyho, a Conti sportcontactbol is találsz jót.
2017. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem sajnálod akkor a rendes prémium gumi kategóriából válogass. Ahogy írták már pl Michelin vagy a többi prémiumból mint Continental vagy Goodyear vagy Pirelli vagy Bridgestone. Defektmenteset vegyél mert a BMW-khez ilyenek valók. Az újabb defektmentes gumiknál már nem is érezni a merevséget és a súlyuk se sokkal nagyobb egy hagyományosnál.
2017. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem minden BMW-re való defektmentes. Mivel szériát nem tudunk, E46 is lehet, amin még nem azt használtak.

Ha a pénz nem számít, akkor azért ne Kumhot vegyél. Prémiumot neki, az a biztos.

2017. jún. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy gyárilag defektmentessel volt szerelve, nem muszáj utólag is azt tenni rá. Meg amúgy is a defektmentessel csak a baj van, nagyon ráz.

Nyilván nincs pénz Michelinre. Ezesetben ajánlanám a Hankook-ot, Barumot. Kumhot nem annyira, mert az csak kis méretekben jó.

2017. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülyeséget beszélek, most látom hogy a pénz nem számít. Akkor egyértelműen Michelin vagy Dunlop.
2017. jún. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Toyo, bridgestone
2017. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az E46-okra is volt gyári szerelés a defektmentes. Annak a szériának a futóművét már a defektmenteshez tervezték. Az E90-ét is. A defektmentesnek nincs sokkal rosszabb komfortérzete mint a nem defektmentesnek de ugyebár a németek szeretik kis mértékben túlfújni a gumikat és így jobban eltűnik a különbség. Akinek rossz tapasztalatai vannak a defektmentessel az a sok import használt roncsautón lévő megöregedett defektmentes abroncs miatt van ami kőkeménnyé vált. Az újabb defektmenteseknél már egy átlagos vezető észre se veszi a különbséget.

Az már igaz hogy nem kötelező defektmentes gumit venni rá de ha az ár mindegy akkor meggondolandó ilyet venni és nem csak BMW-re.

2017. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Defekttűrő gumit tudtommal csak nyomásellenőrzős autón illik használni, ilyet pedig e46-ban még nem láttam, ahogy dekekttűrő gumit sem. Kíváncsiságból megnéztem realoemen utolsó hónapos E46-ra, és ez áll ott: no run flat tire. Tehát valószínűleg nem szerelték vele.
2017. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Azt lehagytam, hogy 320cd E46 150LE
2017. jún. 2. 23:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyomásszenzor opcionális volt, megtaláltam. De dekekttűrő gumit nem tudtam előcsalni. Egyes fórumok szerint késői 330-asokon, volt, mások szerint egyiken sem. De mindenhol csak rosszat olvastam róluk. Állítólag speciális felni is kell hozzá, hogy defekt esetén helyén tartsa az oldalfalat, anélkül nem sokat ér.
2017. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!