Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok tanácsokat adni egy...

Tudnátok tanácsokat adni egy leendő subaru impreza tulajdonosnak?

Figyelt kérdés

1995 Gc8 211Le


Tudnátok tapasztalatokat mondani, hogy mire figyeljek?

Olyanokat hallottam ha üzemi hőmérséklet felett van a motor, akkor nem szabad leállítani stb. neten nem találok sok infót.

előre is köszönöm.



2017. jún. 2. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Vezess óvatosan.
2017. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Legyen sok pénzed
2017. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Néha add nekem kölcsön!
2017. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Persze, készülj rá, hogy tankolni kell rendesen, a levegőtől nem megy semmi.
2017. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
elso 3 kommentelo amugy g*ci vicces..
2017. jún. 2. 22:39
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

pedig nem viccelnek

azt szokták mondani, hogy ha van egy impreza-d, akkor legyen mellé egy olyan autó is, amit használsz :D


nekem bubis ismerős annyit mondott csak, hogy elindulás előtt is percekig járatni alapon, hogy 'bemelegedjen', és leállás után se kapcsolod ki egyből, hanem pár percig járatod még a motort alapon, magában, hogy visszahűljön az egész motorrendszer


de hőfokmérőn menet közben is fél szem legyen


kb ennyi

2017. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Keresgélj külföldi fórumokon mindenképp.

Azt tudom hogy ha vigyáztak rá, és te is vigyázol rá akkor nem sok gondod lesz a motorral. :)

2017. jún. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Ja bemelegítés lesz az első dolog mindig, és a bemelegítés nem csak abból áll hogy eléri a hőfokmérő az üzemi hőfokot...
2017. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na vegre egy ertelmes valasz :D koszonom. egyebkent van most egy daewoo nexiam azt haszanalom jelenleg. hetvegi autónak kene az impreza nemetorszagba fogok dolgozni es ugy gondolom megengedhetem magamnak, hogy vegyek.1500000 korul nezegettem.
2017. jún. 2. 22:55
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem a motort kell visszahűteni, hanem a turbót. De azt is csak akkor, ha pörgetted előtte. A motort hegymenet, vagy autópálya után kell járatni. De ez még a kreszbe is benne van...

üdv,

egy subaru tulaj

2017. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!