Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lopás ellen ér valamit a GPS...

Lopás ellen ér valamit a GPS nyomkövető?

Figyelt kérdés
Vagy a tolvajok úgyis észreveszik, és kiiktatják?
2017. jún. 3. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lopás ellen semmit, legfeljebb az előkerítésben, de mivel autót nem őgy lopnak, mint biciklit, hogy "nézzed genyó, nincs lezárva, én most evvel megyek haza" ezért sanszos, hogy tudnak róla, ha van benne, hacsak nem szándékosan valami rejtett okosságra gondolsz..
2017. jún. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat, de a semminél több.
2017. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kombinált rendszerként feltörés esetén hasznos. Cimborám nagybáttyának Audi A6-osában van GPS 24 órás távfelügyelettel. Konkrét eset: távfelügyelet telefonál, hogy jogosulatlan csomagtérnyitás történt, igényelnek-e helyszíni kivonulást. Nem kértek, mert 20 másodperc volt kiérni az autóhoz az étteremből. Kiderült, hogy a csomagtartót roncsolásmentes módon törték fel, az egy szem benne lévő esernyőt pedig eltulajdonították.


Ha pl. rongálásos feltörés lett volna és nem tud a tulaj a helyszínre sietni, akkor hasznos a gps, mert ki tud menni a távfelügyelet biztosítani a kocsit.

2017. jún. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek így is elvitték, állítólag valami "leárnyékolót" tettek az autóba még aztán kiszerelték a kütyüt a végén. Autó azóta sincs meg...lassan 1 éve...(Skoda Octavia)
2017. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen gyárilag az autómban. Szerencsére élesben még nem kellett kipróbálnom. De pl láttam, hogy szervizelés után mikor merre viszik próbaútra a kocsit. Plusz engem valahol megnyugtat, hogy ha épp nem is látok rá az autóra, bármikor okostelefonon keresztül lekérhetem az autó aktuális pozícióját. Ha a riasztó megszólal, arról sms-t és e-mailt is kapok, de nem vonul ki senki. Nekem kell ellenőriznem, hogy mi a helyzet. De szerintem ez is több mint a semmi.
2019. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!