Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtórányitás ellen mit tudok...

Ajtórányitás ellen mit tudok csinálni (védöcsíkot nem tudok tenni, nem olyan az autó)?

Figyelt kérdés

Legtöbbször a szomszédom nyitja rá az ajtót a mélygarázsba. Már szóltam neki sokszor, hiába. Letagadja. Nöröl van szó, kár vele vitatkozni. Szük a parkolóhely, óvatosan kell kinyitni az ajtót (érdekes, nekem egyszer sem sikerült rányitnom a mellettem állóra).

2 éves 3-as BMW-m van, fehér színü, durván meglátszik a szomszéd sötét autójának színe.

Védöcsíkon gondolkodtam, de nincs rendes gyári megoldás, az utólagos meg gagyi. Nem akarom elcsúfítani a kocsit.


Most úgy oldom meg, hogy egy nagy kartondarabot teszek arra az oldalra mindig amikor beállok. Kéne valami amivel el tudom választani normálisan a két parkolóhelyet. Van valami ötletetek erre?


2017. máj. 31. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kartondob jó ötlet szerintem mélygarázsba. Egyébként megértelek. Ezért nem veszek drága autót, mert a régi tragacsomra hetente rányitja valaki az ajtót. Óvóda mellett lakom, jön a sok túlvezérelt anyuka, nem tudok mit tenni. Persze az ismerőseim mondják hülye kifogás hogy miért járok tragaccsal, de tényleg ezért :D
2017. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem is probléma, ezek az emberek nem ezen a bolygón élnek. Karton papír a legegyszerűbb, csak elviszi a huzat. Ablak rés tömítő polifom csík, vegyél két métert, ne húzd le a papírt róla csak helyenként. sanka2
2017. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
mágneslemez darab, dekor vagy hobby bolt. Minden nap felteszed, leveszed.
2017. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont most találkoztam ilyen kérdéssel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Nehéz letagadni ha egyszer neki meg az a helye. Ritka pofátlan. A parkolóhely elválasztása nem biztos hogy szabályos és a végén a nő fog intézkedni hogy eltüntessék. A kartonpapír maradhat amíg azt is el nem tüntetteti vagy ki nem dobja. Arra köss egy madzagot és csukd oda az ajtóval nehogy kidobja egyszer és utána ismét rácsapja az ajtót.

2017. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!