Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban elromlott a...

Az autómban elromlott a légzsák spirál/átvezető szalag. Ha tekerem a kormányt néha kattog?

Figyelt kérdés
Tehát egyszer csak arra lettem figyelmes hogy az autómban ha tekerem a kormányt akkor kattanó hangot hallat a kormány mögül a burkolat alól gondoltam hogy egy kis műanyag fül letörhetett és esetleg az esett oda bele de nem hanem miután jobban szemügyre vettem láttam hogy a légzsák átvezető spirál-nál van valami hiba mert néha kattog. A kérdés: Lehet ezt így még használni?

2017. jún. 3. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Használhatod, az enyém is ilyen volt. Szét volt szakadva a szalag, nem okozott gondot, csak néha dudált egyet egyet ha kanyarodtam. Aztán egyszer mikor a feleségem vezette az autót egy kanyarban jól eldurrant a légzsák. A drágám majdnem becsokizott, a kölykök a hátsó ülésen meg egymás hasát fogták a röhögéstől!

Szerencsére rutinos sofőr és nem lett baleset!


Ez lett a vicces autó vége - mert a srácok így nevezték a dudálások miatt - kicseréltem az átvezetőt és a légzsákot.


Az volt a csúnya dolog, hogy míg a légzsákot 5000-ért adták a bontóban, a spirál 10 ezer volt. :(

2017. jún. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használhatod,de mint az előttem szóló elmondott az bármikor bekövetkezhet.Lehet hogy autópályán.A többit kár részletezni,ha értelmes ember vagy.Vidd el szervizbe minél előbb.Én nem használnám addig még a hiba fenn áll,mert még pofán is vág rendesen.
2017. jún. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!