Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Írnátok olyan autó típusokat,...

Írnátok olyan autó típusokat, amik szerintetek nagyon lassan öregnek?

Figyelt kérdés
Tehát fiatalabbnak néznek ki a koruknál?
2017. jún. 5. 08:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez csak az tulajdonosok igényességén múlik egy autó életében. Meg persze sokat segít egy garázs is.

Néhány autó ami sok éven keresztül nem változott sokat.

Golf 4 :1997-2004

Volvo s40/v40 : 1997-2004

2017. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ford Focus mk1

Opel Astra G

2017. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha nem az állapotot nézzük, hanem maga a formát, akkor szerintem az Audik például nagyon tartós formájúak. Egy 95-ös A4-es például simán letagadhat 10 évet, persze egy laikus szemében, mert aki vágja a típusokat, úgyis tudja hogy meddig gyártották.

Vagy az E60-as Bangle BMW formája is nagyon jó, nagyon sokan kritizálták, aztán ha egy szép 2003-mas E60-assal odaparkolsz az új 5-ös mellé, szerintem szebb és izgalmasabb, mint az új.

A Mercik nem hatnak újnak, mert a kocka, klasszikus forma öregíti őket, egy laikus szemében mindig réginesnek tűnik. Persze a 2000-res évek után már ők is rámentek a fiatalos formákra.

Ja és az egyik kedvencem a Fiat Stilo, műszakilag tudom hogy fos, de mai napig nagyon menő a formája. Emlékszem, hogy a 2000-res évek elején mikor megláttam először egyet élőben, tátva maradt a szám. Mai napig modern a forma szerintem, de csakis a 3 ajtósé, az 5 ajtós kombi már csúnya.

Ja és igen, a 159-es Alfa Romeo, az is még új modellnek is elmenne.

2017. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Meg a szín se mindegy az is sokat tud dobni 1 autón meg jó megválasztott alufelni. Szerintem az pl ezüstmetál színben újszerűbbnek hat 1 autó. Még szerintem az e46, Audi a6 az a tipus amiket 99környékén gyártottak, Fiat Bravo/a
2017. jún. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekunk van egy fekete a4 cabrio ami mar 14 eves. Akik nem ismerik az autokat azt hiszik par eves auto vagy ki tudja milyen draga kocsi. Mondjuk nem sok van belole felenk. En tudom, hogy mar ez egy regi audi es 1.5-2 millioert lehet venni ilyet, de szerintem meg igy 14 evesen is egy szep,egyedi auto amit megneznek az emberek. A 18-as felni sokat dob rajta. A csaladban van egy par eves mercedes cabrio es amikor a ket kocsi egymas mellett parkol akkor lehet latni igazan, hogy ez egy 14 eves audi :)
2017. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe jutott még egy pár, amik a mai napig divatosak

és lassan öregszenek, formailag legalábbis:


Peugeot 206/207/406/407 és 607.


Szerintetek?

2017. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!