Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125ccm motort vegyek?

Junior-gamer kérdése:

Milyen 125ccm motort vegyek?

Figyelt kérdés

Most lesz meg az A1 jogosítványom és nem tudom milyen motort vegyek!Max 250e!Nem robogót szeretnék!Iskolába járáshoz kéne meg néha egy kis terep.Valami enduró crossra gondoltam.Ha lehet 4t motorokat írjatok!

A válaszokat előlre köszönöm!



2017. jún. 5. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban ilyet akarsz akkor a lehető legjobb választás az a: Suzuki DR 125 SM nem romlik el soha nincs baja kölcségmentes , kivéve az általános karbantartási dolgokat , nekem is ilyen van meg még 3 ismerősömnek 0kilóméteresen vetem 133455km-nél járok és olyan mint amikor megvettem , a többiek használtan vették de nincs kimélve és bírják az előző tulajok sem költöttek rá semmit de még ők sem , napi használatban van és minden elismerésem a paripámé ;) és ezzel el is mondtam mindent !! :)
2017. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!És lehet venni 250.000-ért?
2017. jún. 5. 12:18
 3/5 A kérdező kommentje:
De lehet bármilyen motor.Az a lényeg hogy ne robogó legyen és beleférjen a keretbe és a megbízhatóság!
2017. jún. 5. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nézz szét biztos vagyok benne hogy kapsz annyiért !
2017. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennyiért aránylag korlátozottak a lehetőségeid.

Ebben az ársávban néha találni yamaha sr 125-öket, meg kicsit újabb ybr 125-öket.


Ritkán, illetve elképesztően ritkán 300.000 alatt találni 1-1 honda cg 125-öt.


Enduro cross-t, ennyiért nem láttam még. Illetve igen, régebbi yamaha dt-ket, de általában okmányok, és papírok nélkül. Úgy meg nagyon nem érdemes megvenni..

Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb 2t-s, és jóval a megengedett 15 lóerő felett vannak.


A valaki által írt Suzuki DR125 meg valóban jó motor, de papírokkal, nem lopottan, és nem szarrá törve ritkán találni 500-600ezer forint alatt.

2017. jún. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!