Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsiban az üléshuzatot mivel...

Kocsiban az üléshuzatot mivel tudom kifertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2017. jún. 6. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Áruházakban lehet olcsón kapni ilyen gőzölős tisztítót. Szerintem azzal, az fertőtlenít a forró gőz miatt, aztán hogy az anyaga bírja-e az ülésnek más kérdés...
2017. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy mi került rá, és mennyi. Ha csak valami apróbb folt és nem nehezen eltávolítható anyag, akkor sima mosószeres víz is leviheti, ha viszont beleivódott, akkor tényleg kigőzölni a legegyszerűbb, de ha olyan az anyag akkor azt is tönkreteheti, szóval ezt jó volna tudni, mi került rá, és milyen anyagra.
2017. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha fertőtleníteni akarja akkor lehet használt autó és most vette és nem akarja az előző tulaj beleizzadásába üldögélni pl. Legalábbis nem azt írta, hogy mosni akarná, hanem kifejezetten fertőtleníteni.
2017. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igaza van a kedves 3.válaszolónak...nem szeretném levenni és kimosni,mert nemrég tettem fel.Csak sajnos egy olyan személy ült benne,aki után nem szívesen ülnék rá én is.Egyébként az anyagról annyit hogy tescos üléshuzat...
2017. jún. 6. 22:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig így, hogy levehető huzat az volna a legcélszerűbb. Ha csak nem elkerülhetetlen, mert az ülés is kapni fog nedvességet, az meg nehezebben szárad ki.


Így a helyedben én levenném még ha melós is, aztán be a mosógépbe egy kímélőbb fokozaton.

2017. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!