Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 6 2. 0 tdi 140 ló 6...

Ati202020 kérdése:

Golf 6 2. 0 tdi 140 ló 6 sebességes a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Még azt fűzném hozzá, hogy 1,6 tdi 105 ló 5 sebességes már elég ?

vagy milyen a 2,0 tdi 110 ló 5 sebességes már az is elég ?

VAGY esetleg 1,4 tsi 160 ló (automata 7 sebességesről ) tapasztalatok? nem túl sok jót hallottam róla

megbízhatóság és a jó menetteljesítmény a fő szempont



2017. jún. 7. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
elso auto, kethetes jogsival amit erettsegire kaptal? hat persze, 100 loero feletti autoval kezdd, nem lesz veled gond utana, nem kell pl. a nyugdij miatt aggodni.
2017. jún. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

amikor tanyasi paraszt vagy 60 as IQ val és küldesz egy pesszimista, semmi építőjellegű választ, de te biztos úgy érzed magad közbe hogy aztán most jól megmondtam, de semmi köze a kérdéshez kb, felbecsülhetetlen. Te is bekerültél a Zseni selectedbe ( válogatott a szó jelentése)

Építő jellegű választ kérek, köszi

2017. jún. 8. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Na, te szerencsecsomag... mi az, hogy 'eleg'? MIRE kell hogy eleg legyen, boyracer? Driftelni akarsz, csaladot szallitani, nemet autopalyan 190-nel repeszteni, vagy esetleg Bivalyb*sznad es Mucsajrocsoge kozott a dulouton verni fel a port?


Altalanos hasznalatra a felsorolt 3 auto kozul mindegyik felesleges, 90-100 loero bosegesen eleg kb. barmire: orszagutra, autopalyara, varosba is. Igen, 'menetteljesitmenyben' is.

2017. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem is tudom hova gondoltam, mikor ide feltettem a kérdésemet.

Az hogy tanyasi parasztokon kívűl, akik az 1200 es ladájukkal vagánykodnak, meg mondják hogy az az igazi kocsi. Egyetemre járok mester szakra 6. éve van jogosítványom és egy 98 lóerős renaultot vezetek és az kevés, igen 8 általánost végzett társaim igen az kevés, pl egy nagyobb kielőzésnél.

De köszi a válaszokat, továbbra sem kell félnem attól hogy ti fogjátok betölteni előlem a munkahelyeket HAHAHAAHAH, hát szakadok komoylan :DD

2017. jún. 9. 11:26
 5/6 anonim válasza:
Ohh akkor ha már ilyen királyul állsz az élethez nem értem miért olyan kocsit nézel ami 50 millió alatt van😂
2017. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy 150lovas kocsival kezdtem vezetni, amit az elején megchippeltem 200lóra (padon volt mérve) és egyszer se szálltam el :)
2020. máj. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!