Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ilyen korrózió...

Szerintetek ilyen korrózió mellett merjek szállítani 4 embert a kocsival?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ilyen az alja a Suzukinak.... szinte lesápadtam mikor megtudtam. Mennénk kirándulni le van szervezve a dolog, de én így nem tudom, hogy el merjek e indulni. Kiszakad út közben és kiesik valaki, vagy menet közben irányíthatatlan lesz a kocsi és pufff.


Szerintetek?


Amúgy már intéztem, hónap végén megy karosszériáshoz... kell a kocsi hisz motorikusan nagyon jó.


Azért írtam oda a 4 ember mert súly viszonyítási alap, hogy kibírja e a 4 főt.


2017. jún. 7. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vastagtalpú cipőben ültesd be őket.
2017. jún. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te, kettétörni nem fog az autó, attól ne félj, de ez az autó már menthetetlen. Meg gondolj arra, hogy neadjisten egy kisebb balesetbe kerültök. Morzsákra esne az autó.
2017. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megy karosszériáshoz... elvállalta, igaz drága, de elvállalta.
2017. jún. 7. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
Jobban megérné venni egy másikat ezt meg bontóba adni, mint megcsinálni...
2017. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem éri meg... motor fel lett újítva, váltó kiváló, igazán az érdekel, hogy be merjem e vállalni az utat, hó végére van időpontom szerelőhöz...
2017. jún. 7. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Pedig igazuk van. Ebből már nem lesz parádés kocsi, most behegeszteted ezeket, 2 év múlva kétszer ennyi lesz rajta. Kútba dobott pénz nagyobb összeget rákölteni.

Amúgy valószínűleg kibírja, nem tegnap óta ilyen, jó ideje így használod, csak eddig nem tudtál róla.

2017. jún. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre a kocsira egy fillert is kar kolteni....hiaba a jo motor valto meg akarmi....ezt ugy hivjak menthetetlen!En már előre rosszul vagyok a gondolattól,hogy mi fog itt még előjönni ha ezt a vasoxid fészket megbontják!Gyakorlatilag a (normális) lakatolas arabol lehet venni egy masik swiftet!
2017. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, régi autóknál tipikus dilemma és gond az, hogy műszakilag hiába tökéletes az autó, ha a kasztni szar. Nagy hiba volt pénzt ölni a motorjába.
2017. jún. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!