Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az Magyarországon,...

Miért van az Magyarországon, hogy a közlekedő autók többsége BMW vagy Audi? (Régi és új egyaránt )

Figyelt kérdés
Amerre megyek ebből a két márkából rengeteget látok. Én igazából bevallom mint a kettő márkát utálom és undorodom is tőlük valamiért sosem szerettem őket. Szóval én egyiket sem vezetem hálistennek. Vagyis kérem szépen miért látni ennyit ebből a két márkából ?

2017. jún. 8. 16:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Attól mert te nem szereted attól másnak még jó lehet.
2017. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ,hogy másnak nem jó !
2017. jún. 8. 16:40
 3/33 anonim ***** válasza:
60%
A többség Suzuki, Opel, Ford, azt hiszem ezek a leggyakoribbak az országban a tapasztalatom és a statisztikák szerint is.
2017. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 crudy ***** válasza:

Akkor biztos megalapozott a rossz véleményed, hogy egyiket sem vezetted és nem is értesz hozzájuk. Egyébként hulladék mind a kettő pont ezért van belőle annyi. Mert szarok.


Azért mert a bmw audi presztízs márka. Nagy kutya mind kettő ezért rengeteg autót piacra bocsájtanak évente. Ezt megveszi a német. Használja, lerúgja és mosolyogva veszi a következőt. Eltelik egy-két-10 év. A nepper vagy a magánszemély behozza Magyarországra de úgy, hogy az ára már vállalható a magyaroknak is. És a magyar megveszi, szereti, vezeti, ápolja. Ezzel nincs is baj. De aztán kinövi/megunja/tönkre megy. A hősünk megteheti, hogy vesz egy másikat ami hasonlóan 8-10 év körüli. De az előző nem múlik el nyomtalanul. Megveszi az egyel lejjebbi réteg. Akinek a 10 évesre sincs pénze de a nagyon szép 15 évesre se. Ő használja, próbálja fenntartani de nem győzni mert ilyenkor ezekkel már sok szerviz kötelezettség van. A bmw pl régen is presztízs autó volt és vannak a fanok akik imádják a régi bmwket. Nekik az öreg bmw kell és már ott tartunk h 4-5 generációs bmw fut az utakon.


Amúgy meg is értelek. Az audi v6osai és a bmw sor hatosai olyan vackok h szóra se érdemes. Gondolom nagy műszaki múlttal rendelkezel úgyhogy egy húron pendülünk. Csak nekem nincs műszaki érzékem és csak szeretem az autókat és hát én is ebből látok a legtöbbet aztán nem lóghatok ki a sorból.

2017. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Hol 220 ezer az átlagbér ? Te nagyon el vagy tévedve kisfiam :D Arról meg nem nyilatkozok mennyien éheznek itthon mert nem tom.
2017. jún. 8. 16:44
 6/33 anonim ***** válasza:
45%
Mert sokat gyártottak belőlük. Az emberek fejébe valahogy az fészkelte be magát, hogy ezek ritka autók. Nem ritkák, külföldön is elég sokat látok ezekből. Magyarország csak felzárkózik. Mi lenne az elvárás? Napi egy Audi, Bmw, Merci?
2017. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
45%

Mert menők. És behozzák a lerúgott szarokat "németből".


De azért közel sem ezekből van a legtöbb. Csak azért tűnik neked soknak, mert meglátsz egyet és felkiáltasz: "Fújj, Audi!"

Míg ha 5 suzuki vagy ford vagy opel megy el melletted, az fel sem tűnik.

2017. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
nyolcas b'szki van ebben valami amit mondasz :D
2017. jún. 8. 16:51
 9/33 bp1985 ***** válasza:
0%
Köszöni szépen, jól érzi magát az e 61-em, és nem akar suzuki lenni... Én meg pl suzukit nem fogok soha venni. Viszont vezettem, és legalább úgy döntöm el, hogy milyen autó. Azért, mert te nem tudsz egy bmw-t, vagy egy audit fenntartani, az nem az auto hibája...
2017. jún. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Ki mondta ,hogy nem vezettem a két márkát és nem tudnám őket fenn tartani ? Senki sem mondott ilyet .
2017. jún. 8. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!