Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van az Magyarországon,...

Miért van az Magyarországon, hogy a közlekedő autók többsége BMW vagy Audi? (Régi és új egyaránt )

Figyelt kérdés
Amerre megyek ebből a két márkából rengeteget látok. Én igazából bevallom mint a kettő márkát utálom és undorodom is tőlük valamiért sosem szerettem őket. Szóval én egyiket sem vezetem hálistennek. Vagyis kérem szépen miért látni ennyit ebből a két márkából ?

2017. jún. 8. 16:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
félre értettél rendesen nem azt mondtam,hogy nem próbáltam ki modelljeiket nem az összeset próbáltam ki csak párat és nem azért nem vezetem egyiket sem mert nem tudom fenn tartani. Bennem van egy ellenszenv a két márka iránt ezért. Magyarul hányingerem van tőlük most mit csináljak ez van :D
2017. jún. 9. 13:27
 32/33 A kérdező kommentje:

'' Szóval én egyiket sem vezetem hálistennek ''

Ez alatt azt értettem,hogy nem vezetem szerencsére ezt a két márkát más márkát vezetek.

2017. jún. 9. 13:29
 33/33 anonim ***** válasza:
64%

Ismerek Bmwseket, de egyiktől sem hallottam szidni más autómárkákat, vagy azoknak a tulajdonosait. Itt olvastam már mások szidását Bmw rajongótól, de sokszor kiderült, hogy semmilyen autója nincs és még kiskorú. A Bmws ismerőseim szerint sem a legjobb autó a világon, de ők azt szeretik.

Mindegy, ez téged úgysem érdekel.

Hogy neked valami hasznosat is írjak, hányinger ellen a Daedalon segíthet.

2017. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!