Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi a Lamborghini Aventador...

Mennyi a Lamborghini Aventador kötelező bíztosítása?

Figyelt kérdés
Mennyi egy Aventador biztosítása? Próbáltam a kalkulátorba beírni, de kijött hogy maximum 300 Kw teljesítményt írhatok be. A motor teljesítménye 515 kw , most akkor mennyi volna az éves bíztositás. Más kell még rá fizetni?

2017. jún. 8. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

netriskbe engedte beírni.

Nekem 45 ezer / év jött ki. Nem is vészes.

Amúgy valószínűleg a többi adat jobban befolyásolja, pl. hogy mennyit hajtod, hányszor okoztál balesetet, hány éves vagy ,stb.

2017. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamuuuu :D :D


Beírhatsz akármennyit, ja már jártál volna életedben egyszer is a netrisken, tudnád.

2017. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért max. 300 kW, mert felette már nem emelkedik.
2017. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen a legolcsóbb nekem is 45E forintba jött ki de az nem annyi reális szerintem. Union 120E körül volt az 1 éves, szerintem az valóságosabb is. Köszönöm a válaszokat. Azt hittem sokkal nagyobb összeg jön ki biztosításon kívül van még más fizetni való?


2. válaszoló/ Még is mi neked a kamu? írtam én egyszóval is hogy ilyen autóm van? Feltettem egy kérdést arra, meg is kaptam rá a tiszteséges választ. De még ha ilyen autót terveznék venni se volna hozzá semmi közöd.

2017. jún. 8. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne reális?

Amint írták, egy adott teljesítmény felett semmit nem számít, hogy pontosan mekkora a teljesítménye.

2017. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
Tökmindegy, milyen autó, a kfb nem több. Ha kár keletkezik benne és a károkozó megkapja az értesítést, mennyibe került a javítás, na akkor kap infarktust.
2017. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!