Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ERRŐL az Audi A3-asról kérnék...

ERRŐL az Audi A3-asról kérnék tisztelettel véleményeket, mit szóltok hozzá esetleg?

Figyelt kérdés

[link]


Nem nekem kellene, hanem egy ismerősnek, csak nincs netje, idesebb, konzi (konzervatív ember...).

Nekem nagyon tetszik, épp a hahu-t böngészgettem, akkor találtam rája e. Érdemes végigböngészni, kinagyítani a képeket, szerintem ritka jó állapotú autó! Ezt nagyon megkímélték, nem? Szinte szalon állapot.

Amennyiben még meglenne az ezres öreg Swiftem és MOST

vennék autót, s a településünkön lenne, azonnal megvenném, hiába 20 éves. A legtöbb A3-as amit a városban látok, szinte mind szakadt, sőt rozsdás is.

Meg le van ültetve, tuningolva. Szépek a keréktárcsái is, nemde? Szóval erről kérnék véleményeket, hogy érdemes lesz-e a hapsinak megvenni vagy keresgéljek tovább néki. Kb. '89-es Samara-ról váltana...

Azt leadja a bontóba, mert eladni már nem fogja tudni,

az oda való, hozzácsap még x összeget aztán megveszi.

Csak kérdés, hogy a bontóban mennyit kap az ember ilyen kivénhedt ruszki vasakért...



2017. jún. 9. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha tetszik neki vegye... Mondjuk elég vicces, ha ennyiért adják le papírozva...
2017. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szép csomagolásban is lehet szar.

Meg kell nézni, ki kell próbálni.


Az viszont gyanús, hogy német rendszámmal fotózták. Lehet, hogy még hozzáadhatod a regisztrációs adót az árhoz.

2017. jún. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érvényes magyar okmányokkal, oszt német rendszám van rajta. Rakás pénz forgalomba helyezni.

Inkább beszéld rá egy Peugeotra.

2017. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg érvényes magyar okmányai nincsenek - itt már hazudtak.

A kocsi még németo-ba van Francz udvarán és a képek az autó 2. szülinapján készültek.

De azért felhívhatod.

2017. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesten készültek a képek.

Az egyik képen látszik egy bkv busz és egy "grill csirke" felirat.

Viszont én nagy összeget tennék rá, hogy nincsenek magyar papírjai.

2017. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20 éves autó 230.000 km-el, ne már...

De meg kell nezni, ki kell próbálni, és ha.jó meg kell venni....

2017. jún. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
450-ért prémiumot venni... :D vicc
2017. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem drága,ennyiért kereskedésben a múltkor láttam ötajtósat, azért látszik annyira újnak, mert meg van tekerve, ebbe biztos, hogy nem annyi van amennyit írnak, a másik az, hogy audiban a6 alatt nem veszünk semmit, mert az a3-at egy vw golf 4 kivállóan helyettesíti, és abba még az alkatrész is olcsóbb lesz.
2017. jún. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ok, értem, köszönet.
2017. jún. 10. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!