Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért veszik le a márka/típus...

Miért veszik le a márka/típus jelet az autókról az emberek, főleg a tunerek?

Figyelt kérdés
Most olyanokra tudtam gondolni,hogy ha esetleg gyorsulás vagy bármi van rejtély maradjon milyen típusú a kocsi? Vagy ha fel erősítik az adott típust akkor értelmetlen a jelzés? Vagy miért?

2017. jún. 10. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert egyedi! Mármint ha veszel egy jel nélküli hűtőrácsot...az egyedi lenne. (Ugye a tuning az egyediségre épülne...de manapság az igazi igényes egyediség ~1000 autó/2 arány.)
2017. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Beviz Elek ***** válasza:
42%
Mert letisztultabb, nem kell rá semmi extra felirat, jel, stb. Sokkal szebb nélküle
2017. jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az autómat úgy vettem hogy a hűtőrácson nem volt rajta az autó márkajelzése (Opel) és hátul sem volt rajta semmi felirat ami erre utal. Ettől független az előző tulaj akitől vettem nem dobta ki ezeket, hanem egy kis dobozba voltak benne az autóban, és mondta hogy ha akarom felrakom, ha akarom nem, azért adta oda mert mégis az autó része.
2017. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!